Lentynose – ukmergiškių produkcija

Uk­mer­gės ra­jo­no var­to­to­jų ko­o­pe­ra­ty­vas sten­gia­si pir­kė­jams pa­siū­ly­ti kuo dau­giau sa­va­me kraš­te už­au­gin­tos pro­duk­ci­jos. Ko­o­pe­ra­ty­vo di­rek­to­rė An­ge­lė An­dri­ko­nie­nė pa­sa­ko­jo, kad „Pi­vo­ni­jos“ pre­ky­bos cen­tre ne­se­niai pra­dė­ta pre­kiau­ti Uk­mer­gės ra­jo­ne Le­on­po­ly­je eko­lo­gi­nia­me Vin­cen­to ir Lai­mos Stra­gių ūky­je už­au­gin­to­mis dar­žo­vė­mis.

 

Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr. L. Stra­gie­nės ūky­je už­au­gin­tų eko­lo­giš­kų dar­žo­vių nuo šiol ga­li­ma įsi­gy­ti „Pi­vo­ni­jos“ pre­ky­bos cen­tre.


 

Šiuo me­tu ga­li­ma įsi­gy­ti šio ūkio žen­klu pa­žy­mė­tų po­rų, ro­pių, juo­dų­jų ri­di­kų, mo­liū­gų, mor­kų, bul­vių, bu­ro­kė­lių.

Di­rek­to­rė džiau­gė­si, kad dar­žo­vės yra gra­žiai su­pa­kuo­tos. Pra­si­dė­jus se­zo­nui asor­ti­men­tas kei­sis. Ka­dan­gi ūki­nin­kai pre­kiau­ja ir la­pi­nė­mis dar­žo­vė­mis, ant pre­kys­ta­lių pui­kuo­sis ir špi­na­tai, kra­pai, pet­ra­žo­lės...

„Pi­vo­ni­jos“ pre­ky­bos cen­tre bei kai ku­rio­se ki­to­se var­to­to­jų ko­o­pe­ra­ty­vo par­duo­tu­vė­se taip pat pre­kiau­ja­ma lie­tu­viš­ka „Alan­tos ag­ro­fir­mos“ mė­sa.

A. An­dri­ko­nie­nė no­rė­tų pa­siū­ly­ti ir Uk­mer­gės ūki­nin­kų pie­no ga­mi­nių, de­ja, kol kas ne­at­si­ran­da ūki­nin­kų, ku­rių pro­duk­ci­ja ati­tik­tų vi­sus ke­lia­mus rei­ka­la­vi­mus, ir pa­tys ūki­nin­kai no­rė­tų pre­kiau­ti sa­vo ga­mi­niais.

Di­rek­to­rė ap­gai­les­ta­vo, kad vie­šai ap­si­skel­bęs jų pre­ky­bos cen­tre eko­lo­giš­ku sū­riu pre­kiau­ti vie­nas mū­sų ra­jo­no ūki­nin­kas lig šiol taip ir ne­pa­si­ro­dė.

Lai­ma Stra­gie­nė, ku­rios pro­duk­ci­ja nuo šiol pre­kiau­ja­ma „Pi­vo­ni­jos“ pre­ky­bos cen­tre, – ne tik eko­lo­gi­jos puo­se­lė­to­ja, bet ir ak­ty­vi pro­pa­guo­to­ja. Jos tei­gi­mu, eko­lo­gi­ja – tai ne žo­džių žais­mas ar tuš­čia fra­zė. Ūki­nin­kams tai – di­de­lė in­ves­ti­ci­ja, o val­gy­to­jams – nau­da svei­ka­tai. Jei dar­žo­vės – ne itin pa­trauk­lios, kir­mi­nu­kų pa­grauž­tos, pa­sak ūki­nin­kų – tik džiaug­tis reik­tų, kad dar yra ūki­nin­kų, au­gi­nan­čių ir par­duo­dan­čių to­kią pro­duk­ci­ją. L. Stra­gie­nė dau­giau­sia sa­vo pro­duk­ci­jos iki šiol par­duo­da­vo did­mies­čių tur­guo­se.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų