Nuomotojas atsisako naktinio klubo

Vie­nin­te­lis Uk­mer­gė­je nak­ti­nis klu­bas „M.G.“, įsi­kū­ręs Vil­niaus gat­vė­je, iš­si­kraus­to iš da­bar­ti­nių pa­tal­pų. Prie­žas­tis – įsi­pa­rei­go­ji­mų įmo­nei, ku­riai pri­klau­so šis pa­sta­tas, ne­vyk­dy­mas. Ar klu­bas veiks ki­to­je vie­to­je, dar ne­aiš­ku.

 

Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr. Nak­ti­nio klu­bo įpras­ti­nė­je vie­to­je ne­be­liks.


 

Ša­lia „Pi­vo­ni­jos“ par­duo­tu­vės esan­tis klu­bas pa­tal­pas nuo­mo­jo­si iš Uk­mer­gės ra­jo­no var­to­to­jų ko­o­pe­ra­ty­vo. Jo di­rek­to­rė An­ge­lė An­dri­ko­nie­nė ne­sle­pia, jog nuo­mi­nin­kas tin­ka­mai ne­at­li­ko sa­vo pa­rei­gų.

„Jie ne­vyk­dė su­tar­ti­nių są­ly­gų“, – sa­ko di­rek­to­rė. Jos, anot va­do­vės, su­si­ju­sios ir su pa­sta­to re­mon­tu, prie­žiū­ra – tai da­ry­ti bu­vo įsi­pa­rei­go­jęs klu­bas. „Pa­sta­tas ap­tru­pė­jęs, rei­kia daug ką tvar­ky­ti, vie­na pu­sė vi­siš­kai griū­van­ti“, – sa­kė ji.

Ta­čiau la­biau­siai, pa­šne­ko­vės tei­gi­mu, kliū­van­tys fi­nan­si­niai da­ly­kai: „Neat­si­skai­to nei už nu­omą, nei už elek­trą... Tris mė­ne­sius nuo­mos ne­mo­kė­jo – tai pa­grin­di­nė prie­žas­tis, ko­dėl su­tar­tis nu­trau­kia­ma.“

Tai, kiek at­si­ei­nan­ti pa­tal­pų nu­oma, anot jos, – kon­fi­den­cia­lu.

„Ke­lis kar­tus krei­pė­mės, raš­tiš­kai siū­lėm pirk­ti tas pa­tal­pas, ta­čiau jie ne­su­tin­ka ir nuo ge­gu­žės 1 die­nos at­si­sa­ko nuo­mos“, – pa­sa­ko­jo di­rek­to­rė.

Var­to­to­jų ko­o­pe­ra­ty­vui pri­klau­san­čios pa­tal­pos grei­čiau­siai bus pa­ti­kė­tos ki­tiems nuo­mi­nin­kams, ku­rie do­mi­si šia vie­ta. „Jau vyks­ta de­ry­bos su po­ten­cia­liais nuo­mi­nin­kais“, – kas jie, kol kas ne­no­rė­jo įvar­dy­ti.

Klu­bas „M.G.“ ne­se­niai pa­skel­bė at­si­svei­ki­nan­tis su sa­vo lan­ky­to­jais ir kvie­čia juos į pas­ku­ti­nius šio­mis die­no­mis ren­gia­mus va­ka­rė­lius. Ta­čiau ne­at­me­ta­ma ir tai, jog at­si­svei­ki­ni­mas – lai­ki­nas. Tuo me­tu klu­bo sa­vi­nin­kė Ni­jo­lė Gied­rai­tie­nė iš­ėji­mą grin­džia tuo, jog pa­sta­tą, jos ži­nio­mis, „no­ri­ma par­duo­ti“.

„Mums raš­tu siū­lė įsi­gy­ti, bet ne­pirk­sim, nes tai ne­re­a­lu“, – apie ga­li­mai ne­įkan­da­mą sta­ti­nio kai­ną už­si­mi­nė N. Gied­rai­tie­nė. Ko­kia jo kon­kre­ti ver­tė, ver­sli­nin­kė ti­ki­na ne­įsi­vaiz­duo­jan­ti.

Klu­bą, anot jos, pla­nuo­ja­ma už­da­ry­ti iki ru­dens. „Jei vis­kas lai­min­gai – tu­rė­tų tęs­ti veik­lą, tik vie­ta dar ne­aiš­ki. Tu­rim nu­si­ma­tę, bet apie tai dar anks­ti kal­bė­ti“, – sa­kė pa­šne­ko­vė.

Autorė: Vai­do­tė ŠANTARIENĖ

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų