Spausdinti šį puslapį

Pradėjo veikti kavinukė

Gedimino Nemunaičio nuotr. Gedimino Nemunaičio nuotr.

Ukmergės kultūros centras svajoja, kad renginių vakarą jų salės fojė veiktų kavinukė. Lig šiol verslininkai šia trumpalaike veikla nesidomėjo – vieni „iš akies“, kiti pabandę tikino – neapsimokės, neužteks klientų.

Daugelyje kitų rajonų kultūros centrų situacija kiek kitokia. Tame pačiame pastate neretai patalpas nuomojasi nuolat veikiančios kavinės.

Ukmergės kultūros centro direktorė Rasa Graužinienė džiaugėsi, kad jų noras pagaliau pildosi: individualios įmonės savininkė Birutė Sokolovienė šią savaitę, muzikinio spektaklio metu, šalia salės prekiavo kava, arbata, sultimis ir įvairiais skanėstais.  Prie kavinukės per pertrauką net nusidriekė pirkėjų eilutė.

„Kavinė veiks tik renginių metu, bet tikimės, kad viskas bus gerai, verslas atsipirks“, – tikisi R. Graužinienė. Viliasi, kad Ukmergėje pradės formuotis tradicija per koncerto ar teatro pertrauką praleisti laiką prie kavos puodelio. Pažymėjo, kad svaigalais nebus prekiaujama.

Lig šiol kavos puodelį teatro ar koncerto pertraukos metu buvo galima įsigyti tik iš kavos automato. Artimiausia maitinimo įstaiga – kitoje Kauno gatvės pusėje esanti restorano kavinė.

Graužinienė prisimena, jog sukantis iš situacijos pernai Naujųjų metų išvakarėse vykusio tradicinio koncerto metu kavą ir arbatą žiūrovams virė ir ji pati, ir kolegės.

Ukmergės naujienos

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

Susiję įrašai (pagal žymę)