Spausdinti šį puslapį

„Lidl“ jau ieško darbuotojų, bet atidarymo datos dar neskelbia

„Lidl“ parduotuvė pastatyta, tvarkomas vidus. Gedimino Nemunaičio nuotr. „Lidl“ parduotuvė pastatyta, tvarkomas vidus. Gedimino Nemunaičio nuotr.

Ukmergiškių laukiamas prekybos centras „Lidl“ Ukmergėje jau ieško darbuotojų. Šią savaitę paskelbta, kad mūsų mieste ieškoma ir parduotuvės vadovo pavaduotojo, ir pardavėjų.

Vilniaus teritorinės darbo biržos Ukmergės skyriaus laikinoji vadovė Edita Mončinskienė patikino, kad per juos „Lidl“ darbuotojų kol kas neieško. Tai yra labai neįprasta strategija, nes dažniausiai visos veiklą rajone pradedančios įmonės, kurioms iš karto vienu metu reikia daug darbuotojų, jų ieško būtent per Darbo biržą.

Šiuo metu pardavėjų ieško prekybos centrai „Rimi“, IKI, „Maxima“.

UAB „Lidl Lietuva“ atstovė Agnė Dalia Gaižauskienė patvirtino, kad komanda buriama kitais būdais.  

Prekybos centro darbuotojų, kurių skaičius kol kas neskelbiamas, per darbo biržą įmonė neieško.

Kol kas tiksliai nenurodoma ir prekybos centro atidarymo data. „Šiuo metu esame susitelkę į parduotuvės Ukmergėje statybos darbus ir džiaugiamės, kad šie vyksta pagal planą“, – sakė įmonės atstovė

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)