Spausdinti šį puslapį

Ukmergėje atidaryta moderni veterinarijos klinika

„Akeso“ kolektyvas. Gedimino Nemunaičio nuotr. „Akeso“ kolektyvas. Gedimino Nemunaičio nuotr.

Norint ištirti ar operuoti sunegalavusį savo augintinį ligi šiol ukmergiškiams tekdavo vykti į didmiestį. Duris atvėrus moderniai, net naktį planuojančiai dirbti veterinarijos klinikai, išsamūs tyrimai, būtinos paslaugos ir operacijos gyvūnėliams bus atliekamos ir mūsų mieste.

Graikų mitologijoje Akeso – gydymo deivė. Šiuo vardu pavadinta veterinarijos gydykla praėjusį penktadienį atidaryta Deltuvos gatvėje renovuotame sovietmečiu buvusios kareivinių valgyklos, vėliau – kavinės, pastate.

UAB „Akeso LT“ įmonę įkūrė verslininkai Raimondas Navickas ir Laurynas Papickas. Jie savininkai įmonių grupės, kurių pagrindinė – Ukmergėje veikianti logistikos įmonė „Globay“.

Šios, motinine vadinamos, įmonės vadovas R. Navickas pasakojo, kad pradėti visiškai naują veiklą buvo tikrai nelengva užduotis ir didelis iššūkis.

Sako, jog tokia mintis kilo dėl šių paslaugų poreikio – mieste nebuvo visokeriopas paslaugas teikiančios klinikos, tad susirgusius teko gabenti į sostinę.

Verslininkas – tikras gyvūnų mylėtojas: savo namuose augina du šunis ir keturis katinus. Be to, ir pats yra baigęs veterinarijos mokslus. Tiesa, vėliau pasukęs verslo keliu.

Naujoji moderni klinika dviejų aukštų 600 kvadratinių metrų pastate įrengta per palyginti trumpą tokiam objektui laiką – mažiau nei 11 mėnesių.

Kol kas veiklai pritaikytas tik pirmas aukštas. Antrame norėta įrengti šunų viešbutį, bet kol kas dėl to dar neapsispręsta – svarsto, ar tikrai bus poreikis.

R. Navickas sako, kad vien į naujosios gydyklos įrangą investuota 100 000 eurų. Įsigytas echoskopas, rentgeno aparatas, daug kitos medicininės įrangos. Čia bus atliekami visi kraujo, šlapimo tyrimai, įrengta operacinė.

Klinikoje dirbs penki veterinarijos gydytojai, penki asistentai, registratūros darbuotojos, pardavėjos – viso 14 darbuotojų. Jei viskas klostysis sklandžiai, veterinarijos gydykla ateityje budės visą parą. Jei šį sumanymą verslininkams pavyks įgyvendinti, gydykla taps vienintele tokia mūsų regione, įsikūrusi ne didmiestyje.

Naujoje klinikoje veiks gyvūnams skirtų prekių parduotuvė ir net šunelių kirpykla.

Pasidomėjus, kokie iššūkiai laukė pradedant naują verslą pasakojo, kad labiausiai nustebino pakankamai lėtas tiekimas. Instrumentų teko ieškoti užsienyje, laukti net ne po vieną mėnesį. Net darbuotojų aprangų sulaukė po mėnesio nuo užsakymo.

Pripažįsta, kad naujosios įstaigos atidarymo dieną visi tiekėjai ir partneriai dar nebuvo įvykdę savo įsipareigojimų, tačiau surinkus darbuotojų komandą nutarė veiklą pradėti.

Įstaigos atidarymo šventėje simbolinę įkurtuvių juostelę perkirpęs Ukmergės valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Ričardas Gleizdys džiaugėsi, kad ši veterinarijos gydykla – prasidedantis visiškai naujas kokybės etapas teikiant veterinarijos paslaugas mūsų mieste.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(10 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)