Spausdinti šį puslapį

Darbams sustojus teko keisti rangovą

Redakcijoje nuolat sulaukiame ukmergiškių klausimų, susijusių su daugiabučių namų renovacija. Neseniai užsukęs vyras pasakojo, kad Vilniaus gatvės 94A namo renovacija baigta, bet palikta krūva šiukšlių. Tikina girdėjęs, kad už namo renovacijos darbus žmonės jau moka, todėl spėlioja, kad projektas baigtas. O tai kodėl šiukšlės liko?

 Kitas klausimas dėl Jaunimo g. 58 namo, kurio gyventojai palikti be balkonų. Balkonai esą nuimti,  o darbai sustoję, jau ir žolėm statybų aikštelė apžėlusi. Klausia, kada darbai pajudės.

Daugiabučius namus administruojančios bendrovės Ukmergės butų ūkio Būsto administravimo skyriaus viršininkas Andrius Kalesnikas informavo, kad Vilniaus g. 94A Ukmergėje namą renovavusi įmonė UAB „Adista“ birželio mėnesį, likus labai nedaug darbų, susidūrė su finansinėmis problemomis ir nebegalėjo jų užbaigti.

Sutarus su bendrijos atstovais pasirinktas kelias nutraukti sutartį ir ieškoti naujo rangovo. „Šis procesas vyksta pagal suderintą grafiką ir pasirašius naują rangos darbų sutartį dalis darbų jau prasidėjo, kita dalis prasidės artimiausiu metu“, – teigia A. Kalesnikas.

Pasak jo, Jaunimo g. 58 rangos darbai vykdomi ir didžioji dalis turėtų būti atlikti iki metų pabaigos.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)