Nutraukia sutartis su bendrove „Revestus“

Sutartis su šiuos darbus vykdžiusia įmone nutraukta.  Gedimino Nemunaičio nuotr. Sutartis su šiuos darbus vykdžiusia įmone nutraukta. Gedimino Nemunaičio nuotr.

„Ukmergės žiniose“ esame rašę apie rajono savivaldybės administracijos ketinimus nutraukti sutartį su įsipareigojimų nevykdančia Pivonijos mikrorajone ir ligoninės parke projektus įgyvendinančia įmone. 

Rajono savivaldybės atstovė spaudai Daiva Zimblienė informavo, kad sutartys su bendrove „Revestus“ nutrauktos nuo birželio 11 dienos.

 „Rangovas raštu ir žodžiu buvo ragintas atlikti darbus, vykdyti juos pagal kalendorinį darbų grafiką, buvo pratęsti ir iš naujo suderinti darbų atlikimo terminai, tačiau darbai nevykdomi. Rangovas privalo nutraukti tolesnį darbą, išskyrus tokį, kuris būtinas dėl turto išsaugojimo, perduoti užsakovui įrangą ir medžiagas, už kurias buvo sumokėta, pašalinti rangovo įrenginius ir kitus daiktus iš statybvietės“, – rašoma savivaldybės administracijos direktoriaus Dariaus Varno  bendrovei „Revestus“ adresuotame rašte.

Savivaldybė su šia bendrove 2018 metų birželį buvo pasirašiusi dvi statybos rangos sutartis projekto „Ukmergės miesto viešųjų erdvių infrastruktūros sutvarkymas II: Vilniaus gatvės skvero ir ligoninės parko su prieigomis infrastruktūros rengimas“ vykdymui.

Kadangi darbai atliekami skirtinguose objektuose, buvo parengti du techniniai projektai, paskelbti du konkursai, kuriuos ir laimėjo Vilniuje registruota bendrovė „Revestus“. Projekto vykdymui iš ES struktūrinių fondų skirta 2 mln. 169 tūkst. 487 eurai, savivaldybės lėšos – 626 043 eurai. Abiejuose objektuose bendrovė buvo įsipareigojusi baigti darbus iki šių metų balandžio 19 dienos.

Ligoninės parko teritorijoje, kurios plotas – 12,5941 ha, turėjo būti reprezentacinė, rimties, ramaus poilsio ir aktyvaus laisvalaikio zonos.

Reprezentacinėje zonoje priešais Vytauto gatvę numatyta rekonstruoti takų tinklą, įrengti apšviečiamą fontaną, sutvarkyti želdinius, įrengti apšvietimą, mažąją architektūrą, rekonstruoti pėsčiųjų taką.

Rimties zonoje turėtų būti pėsčiųjų takų tinklas, įrengtas apšvietimas, sutvarkyta gydytojo Kazimiero Mikalausko paminklo aikštelės aplinka.

Rekreacinėje zonoje turėtų atsirasti plūktos dangos takų tinklas, reljefo perkritimuose įrengti pandusai, pritaikyti neįgaliesiems, suformuotas rožynas, pastatytas stacionarus tualetas, įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, sutvarkyta erdvė, išvalytos vandens telkinio slėnyje prieigos, įrengtas pasivaikščiojimo takų tinklas, terasos, apšvietimas, formuojami želdiniai, mažoji architektūra.

Aktyvaus laisvalaikio zonoje turėtų būti automobilių stovėjimo aikštelė, dviračių takas, pasivaikščiojimo takų tinklas, aikštelės sporto ir vaikų žaidimų įrangai.

Vilniaus gatvėje, 0,8910 ha teritorijoje, turėtų būti sukurta viešoji erdvė, reprezentuojanti Ukmergės miesto įkūrimo legendą ir pristatanti administracinį rajono suskirstymą seniūnijomis. Atnaujintos šaligatvių dangos, sutvarkyta paminklo „Vilkmergė“ aplinka, įrengta granito mozaikos aikštės danga, apšvietimas, sutvarkyta prekybinių paviljonų aikštelė, įrengtas privažiavimas prie prekybinių paviljonų aikštelės.

Bendrovė „Revestus“ iki numatytų terminų darbų baigti nespėjo. Prie ligoninės darbų atlikimo terminas buvo pratęstas iki birželio 11 dienos, o projekto Vilniaus gatvėje – iki rugsėjo 11 dienos. Prie ligoninės atlikta 58 proc., o Vilniaus gatvėje – 40 proc. darbų.

Nutraukus sutartį, bus skelbiamas naujas konkursas ir ieškoma kito rangovo, kuris baigs vykdyti projektą.

Tai ne vienintelis projektas, kurį savivaldybė buvo patikėjusi vykdyti bendrovei „Revestus“. Ji beveik baigė Deltuvos g. 19A pastato renovaciją, kur įsikurs Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centro Dienos centras. Liko tik aplinkos tvarkymo darbai. Šio projekto vykdymas užsitęsė beveik metus.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

lzukt.lt

Krašto turtas
Praeities integracija

Kuponas Ukmergės žinios

Pridavimas

Vilkmerge restoranas

Ar tikite, kad šią vasarą karantinas baigsis?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų