Spausdinti šį puslapį

Startuos darbai buvusiame kariniame miestelyje

Rangos darbų pirkimo sutartį pasirašė savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas ir UAB „Doresta“ direktorius Donatas Masiokas. Rangos darbų pirkimo sutartį pasirašė savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas ir UAB „Doresta“ direktorius Donatas Masiokas.

Daiva ZIMBLIENĖ

Rajono savivaldybės atstovė spauda

Netrukus turėtų startuoti ilgai laukti darbai Ukmergės miesto buvusiame kariniame miestelyje ir šalia jo esančiose teritorijose.

Pagal UAB „Patvanka“ 2018 metais parengtą techninį projektą antram gyvenimui šią beveik 20 hektarų teritoriją bandys prikelti UAB „Doresta“ iš Kėdainių.

Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas ir šios įmonės direktorius Donatas Masiokas liepos 27 dieną pasirašė projekto „Susisiekimo komunikacijų prie A. Smetonos g. 6 Ukmergės mieste statyba“ rangos darbų pirkimo sutartį.

Bendra projekto vertė – 3 mln. eurų (su PVM). Projektas finansuojamas ES fondų, Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybės biudžeto lėšomis.

Per 14 mėnesių UAB „Doresta“ įsipareigojo atlikti daugybę darbų: suformuoti želdinius, atnaujinti pėsčiųjų ir dviračių takus, šaligatvius, įrengti automobilių parkavimo aikštelę, mažosios architektūros objektus (prie gatvių, takų, sporto aikštynų), paviršinių nuotekų surinkimo sistemą, viešųjų erdvių ir gatvių apšvietimą, suformuoti Lietuvos miniatiūrų parko teritoriją ir kt.

UAB „Doresta“ veiklą vykdo nuo 2012 m. Specializuojasi stambioje pramoninėje statyboje ir kelių, gatvių, aikštelių įrengime.

„Mūsų įmonės stiprybė – didelis savos technikos parkas ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai. Investuojame į technologijas, į vadybos valdymo sistemas ir darbuotojų kvalifikaciją, nes tikime, kad ateitis priklauso tiems, kurie spėja laiku su procesų automatizacija ir valdymu.

UAB „Dorestos“ įvykdytų objektų sąraše rikiuojasi kvartalinės rekonstrukcijos Kėdainiuose ir Jonavoje, gatvių įrengimas Kaune, sandėliavimo ir gamybos pastatų statyba visoje Lietuvoje. Turime platų patikrintų partnerių tinklą, kuris leidžia mums savarankiškai objektą įvykdyti nuo paruošiamųjų darbų iki atidavimo vertinti. Tad užsakovas, pasirinkęs „Dorestą“, gali būti ramus, kad objektas pateko į patikimas rankas“, – sakė UAB „Doresta“ vadovaujantis D. Masiokas.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)