Remontuotinas gatves rikiuoja į eilę

Gedimino Nemunaičio nuotr. Gedimino Nemunaičio nuotr.

Į re­dak­ci­ją pa­skam­bi­nu­si Jau­ni­mo gat­vės gy­ven­to­ja Mil­da iš­sa­kė su šia gat­ve su­si­ju­sias pro­ble­mas. Sa­kė, kad gat­vė ne­bu­vo ka­pi­ta­liš­kai re­mon­tuo­ta nuo pat mik­ro­ra­jo­no pa­sta­ty­mo – apie 35-erius me­tus.

Ypač pras­ti ša­li­gat­viai, po lie­taus telk­šo sun­kiai per­bren­da­mos ba­los. La­bai pra­stos būk­lės yra gat­vės at­kar­pa nuo Miš­kų iki Ant­akal­nio gat­vės.

Uk­mer­giš­kė tei­ra­vo­si, ar yra ko­kie nors gat­vių re­mon­to pla­nai at­ei­čiai, ar į juos įtrauk­ta Jau­ni­mo gat­vė. Tuo la­biau, kad vyks­ta dau­gia­bu­čių re­no­va­ci­ja, na­mai gra­žė­ja, o su­tru­pė­ju­si gat­vių ir ša­li­gat­vių dan­ga ne tik su­da­ro pro­ble­mų gy­ven­to­jams, bet ir ga­di­na ben­drą vaiz­dą.

Uk­mer­gės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės Že­mės ūkio ir in­fra­struk­tū­ros sky­riaus vy­riau­sio­jo spe­cia­lis­to Vy­gin­to Du­baus­ko nuo­mo­nė ski­ria­si. Jis ma­no, kad Jau­ni­mo gat­vės at­kar­pa nuo Miš­kų iki Ant­akal­nio gat­vės yra vie­na iš ge­riau­sių – pra­stes­nė yra nuo Ant­akal­nio iki Nuo­te­kų gat­vės. Vi­sų pras­čiau­sia da­lis – esan­ti tarp Nuo­te­kų iki Gruo­džio 17-osios gat­vių.

Spe­cia­lis­tas pa­sa­ko­jo, jog kaip tik šiuo me­tu yra ren­gia­ma Uk­mer­gės ra­jo­no vie­ti­nių ke­lių ir gat­vių ka­pi­ta­lo in­ves­ti­ci­jų pro­gra­ma. Su­da­ry­tos dar­bo gru­pės vie­na iš už­duo­čių – pa­reng­ti re­mon­tuo­ti­nų gat­vių są­ra­šą ir ei­liš­ku­mą.

Pa­sak V. Du­baus­ko, į dar­bo gru­pę įei­na ne­ma­žai ra­jo­no ta­ry­bos na­rių, sa­vi­val­dy­bės spe­cia­lis­tai.

Gru­pės po­sė­dy­je bu­vo ap­tar­ti gat­vių ver­ti­ni­mo kri­te­ri­jai. Jie bus ver­ti­na­mi ba­lais, pa­gal ku­riuos gat­vės ir bus ri­kiuo­ja­mos. Šių kri­te­ri­jų yra ne­ma­žai, ta­čiau vie­nas iš tų, į ku­riuos bus ypač at­krei­pia­mas dė­me­sys, – gy­ven­to­jų pri­si­dė­ji­mas sa­vo­mis lė­šo­mis.

Šis dar­bas apims vie­ną iš ke­tu­rių Uk­mer­gės ra­jo­no vie­ti­nių ke­lių ir gat­vių ka­pi­ta­lo in­ves­ti­ci­jų pro­gra­mos da­lių. Ki­to­se bus ri­kiuo­ja­mos į ei­lę gy­ven­vie­čių-se­niū­ni­jos cen­trų, kai­mo gy­ven­vie­čių gat­vės bei kai­mo se­niū­ni­jų vie­ti­niai ke­liai.

Pro­gra­mą pla­nuo­ja­ma su­da­ry­ti iki me­tų pa­bai­gos. Ta­da ir pa­aiš­kės, ku­rio­je są­ra­šo vie­to­je at­si­ra­do Jau­ni­mo gat­vė.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų