Atidaryta šunų vedžiojimo aikštelė

Aikštelės atidarymo šventėje dalyvavo bei simbolinę juostelę kirpo rajono vadovai: rajono meras Rolandas Janickas, savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jackūnas, miesto seniūnė Zita Pečiulienė. Aikštelės atidarymo šventėje dalyvavo bei simbolinę juostelę kirpo rajono vadovai: rajono meras Rolandas Janickas, savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jackūnas, miesto seniūnė Zita Pečiulienė.

Pra­ėju­sią sa­vai­tę Uk­mer­gė­je ati­da­ry­ta pir­mo­ji mū­sų mies­te šu­nų ve­džio­ji­mo aikš­te­lė. Ke­tur­ko­jams ir jų šei­mi­nin­kams skir­ta aikš­te­lė įreng­ta ne­to­li po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to, Ka­rei­vi­nių gat­vė­je. Ji ap­ima apie 20 arų te­ri­to­ri­ją.

Įren­gi­nius pa­ga­mi­no UAB „Uk­mer­gės ver­smė“. Jų su­konst­ruo­ti tre­ni­ruok­liai trans­for­muo­ja­mi – ga­li bū­ti pri­tai­ko­mi tiek ma­žų, tiek di­de­lių veis­lių šu­nims. Ši aikš­te­lė ga­lė­tų bū­ti pa­nau­do­ja­ma ir šu­nų dre­sa­vi­mo pa­slau­gai teik­ti. Se­niū­ni­ja su­tik­tų iš­nuo­mo­ti šios pa­slau­gos tei­kė­jams aikš­te­lę tik už jos prie­žiū­rą.

Su au­gin­ti­niais į aikš­te­lę ei­nan­tys gy­ven­to­jai tu­rė­tų ne­pa­mirš­ti iš na­mų pa­si­im­ti mai­še­lių ir aikš­te­lė­je ne­pa­lik­ti šu­nų iš­ma­tų.

Aikš­te­lės ap­tvė­ri­mui skir­ta iš sa­vi­val­dy­bės biu­dže­to apie 3 tūkst. eu­rų. Taip pat prie šios su­mos te­ko dar da­lį pri­dur­ti iš ūkio reik­mėms skir­tų lė­šų.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Komentarai  

+4 # Nesvarbu 2015-09-25 07:25
Juk sunys svarbiau nei vaikai
Jiems yra kelios aiksteles ir gana
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų