Spausdinti šį puslapį

Automobilio neišgelbėjo...

Gedimino Nemunaičio nuotr. Gedimino Nemunaičio nuotr.

Viename iš mieste esančių garažų kilus gaisrui, šeimininkai patyrė didelių nuostolių – sudegė čia stovėjęs automobilis.

Kovo 3 dieną, penktadienį, apie 17 valandą Ukmergės priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje sulaukta pranešimo apie gaisrą Topolių gatvėje. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, atvira liepsna degė prie namo esančio garažo stogas. Gaisro metu jis sudegė, išdegė garažo vidus. Liepsnos sunaikino ir čia buvusį žmonių turtą: sudegė 2008 metų automobilis SAAB ir kompresorius.

Kovo 3 d. viename name Putinų gatvėje kamine užsidegė suodžiai bei gautas pranešimas iš Dainavos kaimo – sunerimę gyventojai ugniagesius kvietė dėl užsiliepsnojusios šapų krūvos. 

Vasario 28 d. ugniagesių pagalbos prireikė „išvaduoti“ ne vieną pažliugusiame kelyje užklimpusį automobilį. Net dviejų tokių būta Žemaitkiemio seniūnijoje Valų kaime, o Šešuolių seniūnijoje Jonelių kaime į tokį pat įvykį pateko greitosios medicinos pagalbos automobilis.

Tarp „nelaimėlių“ ir šį kartą – atliekoms skirtas konteineris. Kovo 5 d. apdegė prie pašto Kauno g. 11 stovintis plastikinis bendrovės „Ekonovus“ šiukšlių konteineris. Aiškinamasi, ar jis padegtas tyčia, ar užsidegė dėl neatsargaus elgesio.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)