Spausdinti šį puslapį

Išrinko geriausią gimnazijos chorą

Dainavo ir gimnazijos mokytojų choras. Dainavo ir gimnazijos mokytojų choras.

Taujėnų gimnazija surengė ,,Chorų karų“ finalinį koncertą, kuriame dėl nugalėtojų vardo ir prizo varžėsi 5 ir 6 klasių bei III ir IV gimnazinių klasių chorai.

Koncerte visus nustebino gimnazijos mokytojų ir tėvelių chorų pasirodymai. Dainavo svečiai – Jono Basanavičiaus gimnazijos solistai ir duetai. Taujėnų dvare vykusį renginį vedė dvaro administratorė Vaiva Narkūnaitė.

Chorų sėkmę lėmė balsuojantys žiūrovai. Jaunesniųjų grupėje laimėjo ,,Burbuliukai“ (6 klasė), o gimnazistų – ,,Abiturietai“ (IV g. klasė). Nugalėtojų prizas – kelionė su nakvyne į Palangą.

Taujėnų dvaro vardu Vida Stackevičienė apdovanojo simpatiškiausią, jų nuomone, ,,Vėjavaikių“ chorą ir muzikos mokytoją Nijolę Janulienę.

Muzikos mokytoja N. Janulienė ir choreografijos mokytoja Jurgita Padolskienė įdėjo daug pastangų organizuodamos šventę, todėl šioms mokytojoms dėkojo ir mokiniai, ir svečiai.

Už pagalbą gimnazijos direktorius Darius Kaplūnas padėkos raštus įteikė ir rėmėjams: Taujėnų dvarui, Tomui ir Jolitai Juškams, Ukmergės SMD, PC „Rimi-Ukmergė“ direktorei Genei Kaziūnienei, Elenai ir Sauliui Galvonams, rajono merui Rolandui Janickui. Renginio partnerė – kultūros namų renginių organizatorė Aistė Janulytė, vaizdo įrašą kūrė III g. klasės mokinys Rokas Žeruolis. Apie šventę informavo mokytoja Milda Titenytė.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)