Spausdinti šį puslapį

Mokytojų dienos proga – netradicinės pamokos

Mokytojai žaidė bendruomeniškumą skatinantį žaidimą. Autoriaus nuotr. Mokytojai žaidė bendruomeniškumą skatinantį žaidimą. Autoriaus nuotr.

Spalio 5-oji, Tarptautinė mokytojų diena, – vienintelė metuose, kai pedagogai laikinai tampa mokiniais, mokiniai ar mokyklos svečiai – mokytojais. Taujėnų gimnazijoje šią dieną mokytoju tapo ir rajono meras Rolandas Janickas.

Šios gimnazijos žurnalistų būrelio nariai ta proga išleido laikraščio numerį, kuriame apibūdino savo mokytojus ir pritaikė jiems anekdotus. Vėliau klasių mokytojų vietas užėmė gimnazistai bei svečiai.

Rajono mero pamokų tema buvo „Darbas savo kraštui“. R. Janickas kalbėjo apie bendruomeniškumą, aktyvumą ir kaip per įvairias organizacijas įsijungti į veiklas.

Apie verslumą ir koučingą savo pamokose kalbėjo rajono tarybos narys Romas Pivoras, o apie lyderystę versle – buvęs šios mokyklos mokinys, restorano „Roko virtuvė“ šefas Rokas Galvonas. Pasirinkus kulinarijos studijas  ir kitus mokslus ir siekiant tapti profesionaliu virtuvės šefu, Roko laukė daug iššūkių. Jis pasakojo apie savo patirtį, mokslus, darbą. 

Taujėnų bažnyčios klebonas Laurynas Grikietis nagrinėjo mandagumo kaip sielos grožio temą, Taujėnų seniūnė Elvyra Tulušienė mokė būti savo krašto patriotais, bibliotekininkė Gražina Žukauskienė pasakojo apie pirmąsias Lietuvos mokyklas, bendrosios praktikos slaugytoja Irmina Žižienė – apie pirmąją pagalbą.

Rajono policijos komisariato tyrėjas Marius Milius suteikė žinių apie viešosios tvarkos pažeidimus. UAB „Rimi Lietuva“ Ukmergės prekybos centro direktorė Genė Kaziūnienė – apie karjeros galimybes.

Gimnazijos mokytojai tądien žaidė bendruomeniškumą skatinantį žaidimą, mokėsi kurti animaciją. Ir stengėsi pabūti mokiniais.

Arvydas PĖŠINA

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)