Spausdinti šį puslapį

Kelius „sustatė“ į eilę

Lietuvos automobilių kelių direkcija, atsižvelgdama į visuomenės poreikius, savivaldybių prašymus ir išanalizavus esamą situaciją, sudarė asfaltuotinų ruožų atrankos kriterijus bei prioritetinę žvyrkelių ruožų asfaltavimo eilę.

Atsižvelgiant į tai Ukmergės rajone 2018–2020 metais bus asfaltuojami žvyrkeliai:

  1. Lokėnai–Vepriai–Praniukai  6,065 km. 
  2. Mikailiškiai–Laičiai–Vareikiai 1,263 km.
  3. Kreiviai–Siesikai  3,528 km.
  4. Rečionys–Obeliai 3,603 km.
  5. Vepriai–Deltuva  3,565 km.

Pagal metodiką gyvenviečių teritorijose esančių asfaltuotinų žvyrkelių ruožai buvo atrenkami atsižvelgiant į gyventojų skaičių, visuomenės prašymus, eismo intensyvumą.

Pagal asfaltuotinų valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožų tarp skirtingų kelio dangų atrankos metodiką, kriterijai buvo šie: ar numatomame asfaltuoti kelyje yra viešojo transporto maršrutai, ar išasfaltavus žvyrkelį suintensyvės eismas, ar pagerės lankytinų vietų pasiekiamumas, eismo intensyvumas ir kiti.

Galutiniame žvyrkelių ruožų asfaltavimo prioritetiniame sąraše ruožai kiekvienai savivaldybei išdėstyti prioriteto tvarka pagal gautų balų sumą ir bus įgyvendinami pagal finansavimo galimybes.

Automobilių kelių direkcija skelbia, kad iš viso per minėtą laikotarpį Lietuvoje bus išasfaltuota 1009 kilometrai žvyrkelių.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)