Spausdinti šį puslapį

Kūdikiams dovanojami kraiteliai

Savivaldybėje susirinkusiems tėvams įteikti kūdikių kraiteliai. Daivos Zimblienės nuotr. Savivaldybėje susirinkusiems tėvams įteikti kūdikių kraiteliai. Daivos Zimblienės nuotr.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga Ukmergės rajono savivaldybė visiems šiemet rajone gimusiems ir gimsiantiems naujagimiams paruošė dovaną.

Tėveliams įteikiami 100 eurų vertės naujagimio kraiteliai su reikmenimis ir drabužėlis pirmiesiems kūdikio gyvenimo mėnesiams.

Apie tai skelbia rajono savivaldybė. Šiam tikslui biudžete numatyta skirti 30 tūkst. eurų.

Sąlygos naujagimio kraiteliui gauti yra trys: kūdikis turi gimti 2018-aisiais metais, abu jo tėvai arba vienas iš jų (jei yra vienišas/a) turi būti deklaravę savo gyvenamąją vietą Ukmergės rajone ir faktiškai čia gyventi, kūdikio gyvenamoji vieta taip pat turi būti deklaruojama Ukmergės rajone. 

Rajono meras Rolandas Janickas praėjusią savaitę įteikė šimtmečio simbolika pažymėtus naujagimio kraitelius vasarį gimusiems mažiesiems ukmergiškiams. Atsiimti dovanos atvyko Paulinos, Dominykos, Gusto, Tomo, Gabrieliaus, Ado, Deiro ir Vakario tėveliai. Šios dovanos buvo įteiktos ir sausio mėnesio pabaigoje mažylių – Liepos, Augustino ir Armando – susilaukusiems tėveliams.

Iš viso antrąjį šių metų mėnesį Ukmergėje gimė 22 kūdikiai: 10 mergaičių ir 12 berniukų.

Vasarį net dvi ukmergiškių šeimos susilaukė dvynukių. O vienam ypatingą šiemet Vasario 16-ąją gimusiam ukmergiškiui Domui dovana buvo įteikta Ukmergės ligoninės Akušerijos skyriuje.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)