Spausdinti šį puslapį

Trys valandos ant „Suzuki Jimny“ stogo

Naktį į Armonos upelį įvažiavęs automobilis trečiadienį buvo ištrauktas. Naktį į Armonos upelį įvažiavęs automobilis trečiadienį buvo ištrauktas.

Ukmergės rajone kurioziškai pasibaigė pasivažinėjimas dviem linksmai naktį leidusiems vyrukams. Pas Januškų kaime gyvenantį 40-metį svečiavosi jo bendraamžis, atvykęs iš Šiaulių. Vyrai gėrė alkoholį, linksminosi, o paryčiui sumanė pasivažinėti. Linksma kelionė pasibaigė upelyje.

Apie 4 val. 13 min. šiaulietis paskambino į bendrąjį pagalbos centrą prašyti pagalbos. Vyras negalėjo nurodyti vietos, kur yra, tik aiškino, kad važinėjosi per pievas, miškus, kol atsidūrė upelyje.

Nurodyta kryptimi išvyko policijos, gaisrininkų ir greitosios medicinos pagalbos ekipažai. Pagal skambučio spindulį buvo nustatytos koordinatės ir imtasi paieškos.

Policijos patruliai pasuko link miške tekančio Armonos upelio, privažiavę krantą ėmė šaukti. Netrukus atsiliepė ir nelaimėliai. Maždaug už 100 metrų nuo keliuko pareigūnai pamatė skęstantį džipą ir ant stogo susėdusius du vyrukus.

Įvykio koordinatės praneštos gaisrininkams ir medikams. Privažiuoti arčiau dėl patvinusio upelio buvo neįmanoma. Apie 7 val. Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos gelbėtojai nelaimėlius perkėlė į krantą ir nugabeno į ligoninės priėmimo skyrių.

Po apžiūros jie atvežti į Ukmergės rajono policijos komisariatą. Januškų kaimo gyventojui nustatytas 2,03 prom. girtumas, jo draugui – 1,05 prom. Pareigūnai aiškinasi, kuris iš vyrų vairavo automobilį „Suzuki Jimny“.

Trečiadienį pareigūnai į pagalbą pasitelkė Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos gelbėtojus ir organizavo „Suzuki Jimny“ automobilio ištraukimo darbus.

PK inf.

Asta KROGERTIENĖ

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio specialistė

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)