Spausdinti šį puslapį

Mokinių savivaldų padėkos vakaras

Renginio dalyviai. Renginio dalyviai.

Lietuvos moksleivių sąjungos Ukmergės mokinių savivaldų informavimo centras organizavo Mokinių savivaldų padėkos vakarą. Tokia šventė vyksta antrus metus.

Į Ukmergės kraštotyros muziejuje vykusį renginį susirinko daugiau nei 100 aktyviausių mokinių savivaldų narių, kuratorių, rėmėjų ir svečių.

Penktus metus mieste veikiantis Ukmergės MSIC vienija ir stiprina mokinių savivaldas bei atstovauja mokinių interesams vietos ir nacionaliniu lygmenimis.

Visus mokslo metus mokinių savivaldos aktyviai dalyvavo konkurse „Metų savivalda“ ir siekė jos titulo rinkdamos taškus už aktyvią veiklą, organizuotumą ir originalumą. Vakaro metu buvo apdovanotos vieningiausios, kūrybiškiausios, emocingiausios, pažangiausios, atviriausios mokinių savivaldos.

Daugiausiai taškų surinko Senamiesčio pagrindinė mokykla ir Siesikų gimnazija.

Linksmą nuotaiką palaikyti padėjo Dovilė ir Saulius, Karolina, Akvilė ir Benas, Ugnė ir Emilija, šokių grupė „Infinitum“. Šventės akimirkas įamžino Oskaras Verbickas.

Apie renginį informavo LMS Ukmergės MSIC ryšių su visuomene koordinatorė Akvilė Miškinytė.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)