Spausdinti šį puslapį

Mokykla dėkojo tėveliams

Šventėje moksleiviai dainavo, grojo, šoko. Šventėje moksleiviai dainavo, grojo, šoko.

Baigiantis mokslo metams Senamiesčio pagrindinės mokyklos pedagogai atsidėkojo mokinių tėvams už vaikus, kurie ne tik gerai mokosi, bet ir pavyzdingai elgiasi. Mokytojai su mokiniais parengė koncertą, mokyklos administracija pasirūpino padėkomis ir pakvietė tėvelius į Kultūros centrą.

Į išpuoštą salę besirenkančius tėvelius, mokytojus ir mokinius pasitiko mokyklos choras ir pradinukai. Kiekvienam tėveliui įteikta juostelė su ranka rašyta mokyklos direktoriaus padėka už buvimą kartu.

Renginio vedėjai Gabija ir Marius pasveikinti visus susirinkusius pakvietė mokyklos direktorių Arūną Kerzą. Tėveliams buvo išdalytos 59 padėkos. Jos įteiktos už gerą vaikų mokymąsi, pavyzdingą elgesį, gerus rezultatus konkursuose ir olimpiadose.

Šventėje moksleiviai dainavo, grojo, šoko. Juos koncertui ruošė anglų kalbos mokytoja Liudmila Leščiuvienė ir muzikos mokytoja Eglė Pratkelienė.

UŽ inf. 

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)