Spausdinti šį puslapį

Kviečia į šlovinimo ir maldos vakarą

Popiežius Pranciškus 2019-ųjų spalio mėnesį paskelbė Ypatinguoju misijų mėnesiu. Jis yra skirtas atgaivinti misijos sąmoningumą, sugrąžinti misijoms tikrąją reikšmę ir paminėti popiežiaus Benedikto XV apaštališkojo laiško „Maximum illud“ 100 metų sukaktį.

Popiežiaus Benedikto XV laiškas buvo inovatyvus ir svarbus tuo, kad jame ypatingas dėmesys skiriamas besivystančioms šalims ir Bažnyčios buvimui jose.

Pasak Tautų evangelizavimo kongregacijos prefekto kardinolo Filoni, Benediktas XV savo laišku akcentavo tris dalykus: „Pirmiausia pakvietė visą Bažnyčią ir vietines Bažnyčias imtis misijos atsakomybės. Antra, priminti, kad Bažnyčios misijos vienintelis ir išskirtinis tikslas yra skelbti Evangeliją. Trečia, nutraukti misijas, kurios gali būti neteisėtai susijusios su kolonijiniais interesais, su tuo metu stipriomis eurocentrinėmis nacionalistinėmis ideologijomis.“

Ukmergės Švč. Trejybės bažnyčios pastoracinė taryba ta proga spalio 4 dieną, penktadienį, kviečia į šlovinimo ir maldos vakarą su misionieriais iš Slovakijos. 17.15 val. – Šv. Mišios, 18 val. – mokymas, šlovinimas, malda. 

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)