Spausdinti šį puslapį

Kol kas nemokamai neveš

„Ukmergės žiniose“ neseniai rašėme apie savivaldybės tarybos svarstymui paruoštą klausimą dėl nemokamo keleivių vežimo maršrutiniais autobusais švenčių dienomis.

Svarstyta, kad UAB Ukmergės autobusų parkas visais rajono miesto ir priemiestinio reguliaraus susisiekimo maršrutų autobusais keleivius nemokamai vežtų 17 dienų per metus.

Tačiau šis klausimas iš posėdžio darbotvarkės buvo išbrauktas. Motyvuota tuo, kad klausimus dėl lengvatų besinaudojantiems viešuoju transportu svarsto specialiai sudaryta darbo grupė. Įvertinusi bendrą situaciją, ji pateiks išvadas ateityje.

Priminsime, kad rajono politikai jau yra pritarę sprendimui, kad nuo sausio su 80 proc. nuolaida Ukmergės miesto ir priemiestiniais autobusais galės važiuoti Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) kortelę turintys asmenys.

Nuo šio rugsėjo tokia pat nuolaida miesto maršrutiniais autobusais naudojasi rajono švietimo įstaigų pedagogai.

Bilietas miesto maršrutais Ukmergėje dabar kainuoja 55 centus, mėnesinis bilietas – 23 eurus, tik darbo dienomis galiojantis – 17 eurų.

Su lengvatomis susijusias išlaidas Ukmergės autobusų parkui savivaldybė kompensuoja iš savo biudžeto.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)