Geriausi 2019-ųjų sporto klubų sportininkai. Geriausi 2019-ųjų sporto klubų sportininkai.

Ukmergės sporto centras kiekvienais metais apdovanoja geriausius sportininkus. Pagerbiami ir sporto mokytojai, geriausių rezultatų sporte pasiekusios mokyklos, seniūnijos, geriausi sporto klubų sportininkai. Neužmiršti ir geriausių Sporto centro sportininkų tėveliai.

Geriausi Ukmergės rajono sporto klubų sportininkai:

krepšininkė Gabrielė Šulskė,

krepšininkas Nojus Verbickas,

futbolininkė Indrė Apkevičiūtė,

futbolininkas Mindaugas Morkūnas,

kovinio sambo kovotojas Mindaugas Veržbickas,

bušido kovotojas Teodoras Aukštuolis,

kikbokso ir muai tai kovotojas Lukas Mingaila,

žirgų vadeliotoja Monika Vinskutė,

žirgų vadeliotojas Kazys Trota,

šachmatininkas Martynas Dolmantas,

neįgaliųjų sportininkė Solventa Kapočiauskaitė,

neįgaliųjų sportininkė Liucija Kolesinskaja,

bėgikė Aušra Garunkšnytė,

bėgikas Juozas  Songaila,

automobilių drifto sportininkas Benediktas Čirba                 .

***

Už sportinius rezultatus garsinant Ukmergės rajoną ir Lietuvą apdovanoti:

Solventa Kapočiauskaitė (neįgaliųjų sportas),

Liucija Kolesinskaja (neįgaliųjų sportas),

Ema Januškevičiūtė (krepšinis).

***

Metų geriausieji:

geriausia futbolo skyriaus sportininkė – Emilija Kaselytė,

geriausias futbolo skyriaus sportininkas – Arminas Mačiulis,

geriausia krepšinio skyriaus sportininkė – Laura Dutkutė,

geriausias krepšinio skyriaus sportininkas – Dominykas Želnys.

Geriausi Ukmergės sporto centro sporto mokytojai:

Sigitas Aliubavičius (futbolas),

Darius Petraška (futbolas),

Eugenijus Simonaitis  (dziudo),

Artūras Sakas (dziudo),

Virginija Savickienė (šachmatai),

Nijolė Vadapalienė (krepšinis),

Vitalijus Martikonis (krepšinis),

Julius Butkus (futbolas),

Anželika Martikonienė (krepšinis),

Gediminas Ušackas (stalo tenisas).

***

Už pasiektus rezultatus rajono seniūnijų žaidynėse Ukmergės sporto centras apdovanojo Deltuvos, Vidiškių, Želvos seniūnijas.

Už mokyklų pasiektus sportinius rezultatus, bendradarbiavimą ir pagalbą organizuojant varžybas apdovanojo „Šilo“ ir Senamiesčio progimnazijas, Taujėnų gimnaziją, Vidiškių, Užupio, Dukstynos pagrindines mokyklas.

***

Už rajono reprezentavimą Lietuvos mokyklų žaidynėse Ukmergės sporto centras apdovanojo Taujėnų gimnazijos mokytoją Regimantą Verbicką, „Šilo“ progimnazijos mokytoją Augustę Grainytę, Vidiškių pagrindinės mokyklos mokytoją Dalią  Tamošauskienę.

Už aktyvų dalyvavimą rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių varžybose – Jono Basanavičiaus gimnazijos  mokytoją Saulių Grigą.

GERIAUSI UKMERGĖS SPORTO CENTRO SPORTININKŲ DEŠIMTUKAI

JAUNIŲ GRUPĖ

KAPARAS ŽOLDASBEKOVAS (dziudo)

Lietuvos Respublikos jaunių U-18 dziudo čempionate – III vieta.

Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse – I vieta.

Lietuvos jaunimo sambo pirmenybėse – III vieta.

Europos jaunių sambo čempionate Limasolyje (Kipras) – III vieta.

 Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse – I vieta.

Lietuvos mokinių jaunių dziudo čempionate – I vieta.

Lietuvos sambo jaunių (kadetų) rinktinė.

MARTYNAS DOLGOVAS (dziudo)

Lietuvos Respublikos jaunių U-18 dziudo čempionate – VII vieta.

Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse – II vieta.

Lietuvos jaunimo sambo pirmenybėse – II vieta.

Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse – I vieta.

Lietuvos mokinių jaunių dziudo čempionate – II vieta.

Lietuvos sambo jaunių (kadetų) rinktinė.

JONAS LOBINAS (dziudo)

Lietuvos Respublikos jaunučių U-16 dziudo čempionate – III vieta.

Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse – I vieta.

Lietuvos jaunimo sambo pirmenybėse – I vieta.

Lietuvos Respublikos sambo čempionate – II vieta.

Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse – II vieta.

Lietuvos mokinių jaunių dziudo čempionate – II vieta.

AUSTĖJA ŠIDLAUSKAITĖ (dziudo)

Lietuvos Respublikos jaunių U-18 dziudo čempionate – I vieta.

Lietuvos Respublikos jaunimo U-21 dziudo pirmenybėse – II vieta.

Lietuvos jaunimo  sambo pirmenybėse – I vieta.

Lietuvos Respublikos sambo čempionate – II vieta.

 Lietuvos sambo jaunimo rinktinė.

ERNESTAS GRAKAVINAS (dziudo)

Lietuvos Respublikos jaunučių U-16 dziudo čempionate – V vieta.

Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse – II vieta.

Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse – II vieta.

Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse – V vieta.

Lietuvos mokinių jaunučių dziudo čempionate – II vieta.

TOMAS PETRONIS (krepšinis)

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos vaikinų U-15 jaunučių čempionate – I vieta.

Daugkartinis įvairių krepšinio turnyrų nugalėtojas ir prizininkas.

Rezultatyviausias ir naudingiausias komandos žaidėjas.

SIMONA BAGAVIČIŪTĖ (futbolas)                 

Lietuvos merginų U-19 futbolo rinktinės žaidėja.

Baltijos šalių taurės varžybose – I vieta.

Lietuvos moterų futbolo I lygos pirmenybių geriausia komandos žaidėja.

GABIJA TOROPOVAITĖ (futbolas)

Lietuvos merginų U-19 futbolo rinktinės žaidėja.

Lietuvos moterų futbolo rinktinės žaidėja.

Baltijos šalių taurės varžybose – I vieta.

Lietuvos jaunių merginų mažojo futbolo čempionate – I vieta.

Lietuvos jaunių merginų futbolo 8x8 čempionate – II vieta.

Lietuvos moterų futbolo I lygos pirmenybių geriausia saugė.

MARTYNA ČEPAITĖ (krepšinis)

Lietuvos moterų aukščiausios lygos krepšinio čempionate – II vieta.

LMKL jaunių merginų U-18 krepšinio čempionate – IV vieta.

Naudingiausia komandos žaidėja.

VESTA PEREGORODEJEVAITĖ (krepšinis)

Lietuvos moterų aukščiausios lygos krepšinio čempionate – II vieta.

LMKL jaunių merginų U-18 krepšinio čempionate – IV vieta.

Rezultatyviausia komandos žaidėja.

JAUNUČIŲ GRUPĖ

RADVILAS BLIUKIS (futbolas)

Lietuvos Aukštaitijos regionų futbolo rinktinės U-14 narys.

Jaunučių U-15 futbolo rinktinės narys.

Naudingiausias komandos žaidėjas.

KAMILĖ IVANOVAITĖ (futbolas)

Lietuvos merginų U-15 futbolo rinktinės žaidėja.

Lietuvos merginų futbolo elitinėje lygoje – III vieta.

Lietuvos jaunučių merginų mažojo futbolo čempionate – III vieta.

LIVIJA TOROPOVAITĖ (futbolas)

Lietuvos merginų U-17 futbolo rinktinės žaidėja.

Lietuvos merginų futbolo elitinėje lygoje – III vieta.

Baltijos šalių taurės varžybose – I vieta.

Lietuvos jaunučių merginų mažojo futbolo čempionate – III vieta.

MARKAS BUTEIKIS (dziudo)

Lietuvos Respublikos jaunučių U-16 dziudo čempionate Kėdainiuose – III vieta.

Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse – II vieta.

LUKA KUZMAITĖ (krepšinis)

Lietuvos MKL jaunių merginų U-18 krepšinio čempionate – IV vieta.

Lietuvos MKL jaunučių U-16 merginų krepšinio čempionato naudingiausia komandos žaidėja.

ARLANDAS TAMOŠAITIS (dziudo)

Lietuvos Respublikos jaunučių U-16 dziudo čempionate – II vieta.

Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse – III vieta.

Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse – I vieta.

Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse – III vieta.

Lietuvos mokinių jaunių dziudo čempionate – III vieta.

Lietuvos mokinių jaunučių dziudo čempionate – III vieta.

ARIJUS AUGŪNAS (dziudo)

Lietuvos vaikų sambo pirmenybėse – I vieta.

Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse – III vieta.

Lietuvos mokinių vaikų  dziudo čempionate – II vieta.

NAGLIS GUTAUSKAS (dziudo)

Lietuvos Respublikos jaunučių U-16 dziudo čempionate – III vieta.

Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse Jurbarke – I vieta.

Lietuvos mokinių jaunučių dziudo čempionate – II vieta.

JORIS PRENIS (dziudo)

Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse – II vieta.

Lietuvos mokinių jaunučių dziudo čempionate – III vieta.

AGNĖ MICKŪNAITĖ (šachmatai)

Lietuvos jaunučių greitųjų šachmatų čempionate – II vieta.

Lietuvos jaunučių klasikinių šachmatų čempionate – III vieta.

Lietuvos M-14 komandiniame šachmatų čempionate – III vieta.

Tarptautiniame šachmatų turnyre „Vilkmergė 2019“ – I vieta.

Lietuvos jaunučių šachmatų rinktinės narė.

 

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Veterinarijos klinika

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Kada koronavirusas atkeliaus ir į Lietuvą?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

sale

Floros Studija

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų