Spausdinti šį puslapį

Pradėtas eksploatuoti naujasis greičio matuoklis

Mobilųjį greičio matuoklį apžiūrėjo į policijos įstaigą užsukę rajono vadovai. Mobilųjį greičio matuoklį apžiūrėjo į policijos įstaigą užsukę rajono vadovai.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio specialistė Asta Krogertienė informavo, kad praėjusią savaitę Ukmergės rajone jau pradėtas eksploatuoti naujasis greičio matuoklis, populiariai vadinamas trikojis.

Naujieji greičio matuokliai yra daug pranašesni už anksčiau naudotus rankinius ar stacionarius matuoklius. Prietaisai yra mobilūs, todėl pareigūnai gali keisti jo dislokacijos vietą ir greitį matuoti įvairiuose avaringiausiuose ruožuose. Lazerinės technologijos automatiškai fiksuoja ir automobilius, ir motociklus.

Ukmergės rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Vladas Butkus pasidžiaugė, kad Ukmergėje vairuotojai vairuoja laikydamiesi taisyklių – pirmąją greičio matuoklio darbo dieną nebuvo užfiksuotas nė vienas greičio pažeidimas.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)