Kaip žinia, blogos naujienos apskrieja visus greičiau nei geros. Deja, bet būtent tokiomis aplinkybėmis kreipiuosi į Jus, mūsų miesto ir rajono gyventojus, visus mūsų plačios bendruomenės narius.

Situacija yra neeilinė. Gyvename taikos metais, bet dar niekad nebuvo taip, kad dalis ligoninės veiklos būtų paralyžiuota. Labai apmaudu, kad visame pasaulyje siaučiantis ir sunkiai valdomas virusas atsėlino taip arti mūsų. Mes jau pajutome, kokia tai grėsminga nematoma jėga. Ji neklausia ir nesirenka. Ji veikia. Ir tai yra mūsų nauja realybė.

Mielieji! Kreipiuosi į Jus kaip žmogus. Kaip gydytojas. Kaip ligoninės vadovas, jaučiantis didžiulę atsakomybę, kad mūsų miesto ligoninė galėtų jums padėti saugoti jūsų sveikatą kiekvieną dieną. Tai mūsų misija, mūsų pašaukimas. Mūsų visų gydytojų ir ligoninės personalo kasdienis sunkus darbas.

Šiandien kaip niekad mums reikalingas Jūsų palaikymas ir supratimas, kad visi medicinos darbuotojai išvien stoja į kovą su nežinomu ir nematomu priešu – virusu, kurio vardas – Pandemija. Supraskite – jėgos nėra lygios, bet mes dedame visas pastangas ir tikime, kad mes būsime stipresni. Tad nepasiduokime panikai ir nepradėkime skaldytis, ieškoti kaltų, kuris kurį galimai užkrėtė virusu. Tai beprasmiška. Tai kova su vėjo malūnais. Gydytojai neišvengiamai atsiduria rizikos centre. Jie taip pat žmonės. Turintys šeimas ir vaikus, jie taip pat, kaip ir mes visi, bet dar labiau rizikuoja užsikrėsti siaubą keliančiu virusu. Deja, kartais taip ir nutinka. Ir to kainą jau pajutome. Tai labai labai skaudu.

Kviečiu! Susitelkime ir palaikykime vieni kitus. Nekaltinkime vieni kitų. Nes priešas ir kaltininko vardas yra vienas ir jis jau gerai žinomas – tai COVID 19 arba PANDEMIJA!

Elkimės atsakingai! Saugokite save ir savo artimą. Susitelkime ir nugalėkime!

Ukmergės ligoninės gydytojų ir viso personalo vardu,

Ukmergės ligoninės vyr. gydytojas

Rimvydas Civilka

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(4 balsai)

Komentarai  

+25 # Darius 2020-03-23 12:29
As nesuprantu kaip pats civilka daleido toki bardaka? Juk jis pats yra asmeniskai atsakingas uz viruso protruki ukmergeje, nes leido ir liepe dirbt visiems gryzusiems be jokio karantino
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
-11 # martynas 2020-03-23 15:01
ar tu durnas????? prasysiuSTT kad atsegtu tavo adresa- tu Lietuvos priesas
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+6 # Ramunas 2020-03-23 21:39
ne tau martynai melynas dangus vaziuok i vasaros 5 pasigydyt, matyt civilkos draugas esi kad taip gini? puse ukmerges jau zino kad ukmergej gryzo daug gydytoju ir nei vienas nesilaike karantino salygu ir visi iseojo dirbt iskart gryze
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
-9 # martynas 2020-03-23 15:06
man geda jei tu gyveni Ukmergj...
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+5 # martynui 2020-03-23 21:41
Grynas menkysta kitaip nepasakysi
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+12 # Ramunas 2020-03-23 22:04
Cituoju is 15min.lt

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) atsekė, nuo ko koronavirusu galėjo užsikrėsti Ukmergės ligoninės medikė. Paaiškėjo, kad koronavirusu serga Šiaurės Italijoje lankęsis ir saviizoliacijos nesilaikęs kolega medikas. Jis ligos simptomų nejuto.

Ponas Civilka atsakyk kame reikalas? Ar tu toks esi durnas kad prazioplinai sita daktara? Ar tu esi (nerandu zodziu) kad leidai jam dirbt nesilaikant saviizoliacijos?
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+4 # //// 2020-03-25 05:46
Cituojamas Darius:
As nesuprantu kaip pats civilka daleido toki bardaka? Juk jis pats yra asmeniskai atsakingas uz viruso protruki ukmergeje, nes leido ir liepe dirbt visiems gryzusiems be jokio karantino

Įstaigos vadovas atsakungas už civ.saugą, atsakungas už darbų saugą, t.y. vadovas turi aprupinti ir turėti privalomą asm.apsaugos priemones darbuotojams, užtikrinti saugią aplinką ligoniams, lankitojams. Ydomu bus jam asm.atsakomybė? Kaukių nėra, skysčio nėra, aprangos nėra, o kas yra? Tik civ.saugos, darbų saugos popieriai bei ataskaitos. Bet pinigai buvo tam skirti iš biudžeti, rezervą saugos priemonių numato ir įstatymas. Tik nei pinigų nei priemonių... o kur savivaldybė žiūrėjo?
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+15 # Darius 2020-03-23 12:33
Tokius aukstus issilavinimus turintis gydytojas ir absoliuciai nieko neismanantis apie viruso plitima, kaip jis dar isvis drysta kalbet pries ukmerges zmones? Toki sundaktari kyst i kalejima iki gyvos galvos!
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+21 # Darius 2020-03-23 12:38
Kodel yra slepiama informacija apie kitus gydytojus kurie gryzo is uzsienio ir isejo iskart dirb? Kodel leidai ir liepei dirbt Serenui gryzusiam is uzsienio be jokio karantino? Kodel ligonines personalui uzdraudei kalbet apie gryzusius darbuotojus is uzsienio ir nesilaikancius karantino?
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
0 # Nesąmonė 2020-03-23 13:52
Nuo kada Šerėnas dirba ligoninėj :o :sigh: ;-)
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+2 # Kazys 2020-03-23 12:59
Stiprybės ir ištvermės visai medikų bendruomenei. O bandantys organizuoti raganų medžiokles - į griežtą karantiną
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+9 # Ramunas 2020-03-23 21:53
Ponas Kazy cia nereikia raganu medziokles o reikia tiesai pazvelgti i akis ir ateiciai pagalvot ar isvis yra reikalingas toks istaigos vadovas
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
-14 # martynas 2020-03-23 14:55
to darius--grybu grybas- skaityk delfi ,15min- kokia tu erezija skleidi?? gal esi agentas?????
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+14 # Vetra 2020-03-24 10:46
Kodėl nežmoniškai sunku prisiskambinti i registratūra pas šeimos daktarus,jei kviečia geru signalu,atmetinejama,ir kada ta tvarka bus
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
-8 # Rimukas 2020-03-24 22:38
Nederkit mūsų gerbiamo daktaro, kaip jums ne gėda, dar Ukmergėje gyvenat. Išverstas kuriai, padugnės.
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+7 # Justas 2020-03-25 11:49
Ale kiek yra durniu ir gerbianciu sita Ukmerges daktara Civilka. Sietie komentatoriai: Rimukas ir Martynas, jums patiems negeda gyventi Ukmergeje ir gerbti daktara kuris is dalies gali buti kaltas del viruso protrukio? Juk paprastas dalykas pasirasyti isakyma ir issiusti visiems elektroniniu pastu susipazinimui, kad gryzus neiti i darba o laikytis karantine! Jeigu sitas daktaras butu turejas proto butu tai ir padares ir neturetumem mes tokios tragiskos padeties Ukmergeje siai dienai mirusius 3 zmones o infekuotu kiek? Ligonines vadovas yra vienas ir jis yra Vyriausiasis gydytojas ir tik jis gali isakymu patvirtinti nauja tvarka visiems gydytojams
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+3 # realistas 2020-03-27 00:26
Paskaiciau komentarus- tik nedarykit gramatiniu klaidu:))- as nei pries nei uz civilka- bet ta raganu medziokle :lol: :lol: . Apie 20 komentaru, dar kokiu 40 "ulaiku ir laiku" :-) ..kiek cia procentais uzdaromo miesto gyventoju????:)))
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+3 # Ukmergiškė 2020-04-02 10:35
Būkime sveiki, noriu išsakyti savo nuomonę apie Ukmergės ligoninėje dirbančiųjų saviizoliavimą namuose ir vis dar laukiančių testų.O kodėl nekalbama apie jų šeimos narių saviizoliaciją, čia dar didesnė rizika...Žinau vieną vyrą, kuris eina į darbą-jau kosti, jo žmona dar vis karantine turėtų būti namuose.Kodėl apie tokį žmogų nepagalvojo darbdavys, kodėl jie patys tokie kietakakčiai, pasakai, tai žiūri išsprogdines akis-tipo o kas čia tokio-mano žmona dar laukia testo rezultato,o aš čia visas kosčiu.Tegu atsako ar meras, ar toks neatsakingas medicinos darbuotojas.
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+4 # Pastebėjimas 2020-04-09 09:05
Ar karantinas Ukmergėje ar ne, tvarkos ligoninėje nėra!
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų