Spausdinti šį puslapį

Liko 6 mokiniai, tad vienintelę klasę žada uždaryti

Dainavoje kadais veikė pagrindinė mokykla, tačiau, mažėjant mokinių skaičiui, jos statusas nuolatos „traukėsi“, o artimiausiu metu gali nelikti nė vienos mokinių klasės.

Savivaldybės taryba šį pavasarį sprendimu numatė, kad Senamiesčio progimnazijos skyriaus Dainavos mokykloje-daugiafunkciame centre mokysis 8 mokiniai vienoje jungtinėje klasėje (1–4 klasės). Tačiau dviejų mokinių tėvams parašius prašymus keisti mokyklą, lieka tik 6 mokiniai.

Pagal nustatytą tvarką klasė gali būti komplektuojama, jei mokinių skaičius ne mažesnis nei 8, tad siūloma Dainavoje jungtinio klasių komplekto nekomplektuoti.

Skelbiama, kad planuojamos pirmos klasės mokiniai pasirinko Senamiesčio progimnaziją ir Veprių mokyklą-daugiafunkcį centrą, antros ir trečios – Senamiesčio progimnaziją, o ketvirtos klasės vienintelis mokinys – Dainavos pagrindinę mokyklą.

Šis klausimas bus svarstomas savivaldybės tarybos posėdyje. Jei jam bus pritarta, Dainavos mokyk-loje-daugiafunkciame centre visai nebeliks mokinių, o tik ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)