Spausdinti šį puslapį

Moteris rasta negyva

Piliakalnio gatvės gyventoja gegužės 17-ąją artimiesiems durų neatidarė, į telefono skambučius neatsiliepė, tad apie įvykį buvo pranešta gelbėtojams.

Atvykę Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai atidarė namo duris, įleido medikus ir policijos pareigūnus. Deja, namo šeimininkė rasta negyva.

Tą pačią dieną gautas pranešimas, kad Dariaus ir Girėno gatvėje, medyje, apie 10 m aukštyje, antrą dieną tupi katinas. Pranešėja teigė, kad buvo imtasi įvairių priemonių, tačiau niekas nepadėjo.

Atvykę ugniagesiai pastatė automobilines kopėčias ir jomis pasikėlė iki gyvūno. Ilgiau nelaukęs katinas nuo medžio nušoko pats.

„Ukmergės žiniose“ jau rašėme apie tragišką eismo įvykį autostradoje, gegužės 19-ąją nusinešusį trijų žmonių gyvybes.

Gelbėjimo darbus avarijos vietoje atliko, žmonių kūnus iš sumaitotos transporto priemonės ištraukė ugniagesiai gelbėtojai. Po eismo įvykio jie tvarkė kelio dangą, išsiliejusius tepalus pabarstė sorbentu, atjungė automobilių akumuliatorius.

Gegužės 20-ąją Šešuolių seniūnijoje, Liaušių kaime, ir gegužės 22-ąją Ukmergėje, Veterinarijos gatvėje, suteikta pagalba pernešant ligonius iš jų namų į greitosios automobilį.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)