Spausdinti šį puslapį

Padės atsispausdinti galimybių pasus

Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito viešoji biblioteka skelbia apie naują paslaugą.

Biblioteka ir jos padaliniai kaimuose bei miesteliuose padės rajono gyventojams nemokamai atsispausdinti galimybių pasus.

Skelbiama, kad į bibliotekos darbuotojus dėl šios pagalbos gali kreiptis visi, turintys elektronines atpažinimo priemones, pavyzdžiui, elektroninę bankininkystę. Paslauga nemokama, visi kviečiami ja naudotis.

Tel. pasiteirauti 8 659 34756, 8 659 34736.

Priminsime, kad galimybių paso galiojimo terminas šiuo metu – 2 mėnesiai. 

Kaskart atnaujintas, jis galios pagal numatytas jo išdavimo sąlygas ir terminus – kaip antai, 210 dienų nuo diagnozuotos COVID-19 ligos ar nustatytų laboratorinių testų rezultatų galiojimo terminų. Praėjus nustatytiems persirgimo ar laboratorinių tyrimų galiojimo terminams, tikrinant galimybių paso QR kodą, jis bus negaliojantis.

Galimybių pasus gali gauti asmenys, gavę neigiamus COVID-19 testų rezultatus, pasiskiepiję ar persirgę šia liga.

Įsigalioję gegužės pabaigoje, šie dokumentai sudarė sąlygas juos turintiems asmenims taikyti švelnesnes karantino sąlygas.

Galimybių pasą galima atsisiųsti apsilankius puslapyje www.gpasas.lt ir patvirtinus savo tapatybę elektroninėmis priemonėmis (e. parašu ar e. bankininkyste). Tokių priemonių neturintiems asmenims galimybių pasai išduodami Registrų centro klientų aptarnavimo padaliniuose.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)