Spausdinti šį puslapį

Laiptais turėtų pasirūpinti statybininkai

Kol projektas nebus visiškai baigtas, seniūnija naujųjų laiptų švara nesirūpins.  Gedimino Nemunaičio nuotr. Kol projektas nebus visiškai baigtas, seniūnija naujųjų laiptų švara nesirūpins. Gedimino Nemunaičio nuotr.

Ukmergiškiai su nekantrumu laukia miesto centro erdvių remonto darbų pabaigtuvių ir joms net nepasibaigus skuba išbandyti naujoves.

Viena tokių – nauji laiptai nuo Vilniaus gatvės link Pilies parko.

„Gražūs nauji laiptai, nusileisti jais buvo labai smagu, tačiau paslydau ant prilipusių lapų ir vos nenučiuožiau. Medžių lapai nukrito prieš kelias savaites, bet nuo laiptų jų niekas taip ir nenušlavė“, – laiške redakcijai savo pastebėjimais pasidalijo ukmergiškė.

Ukmergės miesto seniūnas Žilvinas Dirsė sakė, kad  šis objektas nėra atiduotas vertinti. Jis tebėra statybų aikštelė, todėl laiptų švara turėtų pasirūpinti statybas atliekanti įmonė.

Kai bus baigtas ir mums bus apie tai pranešta, tada iš karto imsime tvarkyti“, – sakė seniūnas.

Pasak jo, tokių, statybų terminais kalbant, „nepriduotų“ objektų, kurių priežiūra tebesirūpina statybas atliekančios įmonės, mieste dabar yra ir daugiau. Tai – ir Pilies parkas, ir kitoje miesto pusėje, prie ligoninės, esantis Sveikatos parkas, ir net, atrodytų visiškai baigtas, skveras prie turgaus. Vis dėlto, šiomis teritorijomis teisiškai tebesirūpina statybų darbus atliekančios bendrovės.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)