Spausdinti šį puslapį

Šviesa viduje dega, bet durys užrakintos

Tualetas Pilies parke dar neveikia.  Gedimino Nemunaičio nuotr. Tualetas Pilies parke dar neveikia. Gedimino Nemunaičio nuotr.

Vaikštinėdamas Pilies parke ukmergiškis Vytautas nutarė užsukti ir į nuo tolo šviečiantį viešąjį tualetą. Šviesa degė jo viduje, šviesu buvo ir prie durų, bet jos – užrakintos. Nesupranta, kam deginti šviesą, jei į patalpos vidų užeiti negalima.

Panašu ir su nameliu kalno papėdėje – jis šviečia visu ryškumu, o kam – niekas nesupranta.

Gyventojai socialiniuose tinkluose diskutuoja dėl šviesos Vilniaus gatvėje pastatytame „namelyje“, – per daug akinanti ji atrodo daugeliui vairuotojų.

Ukmergės rajono savivaldybės Urbanistikos ir infrastruktūros skyriaus vedėjas Artūras Sakalauskas paaiškino, kad Pilies parke pastatytas naujasis viešas tualetas dar „nepriduotas“. Tačiau iki Kalėdų turėtų būti „sustyguotos“ jo darbo sąlygos. Dabar rangovas taiso defektus, reikalingus objekto atidavimui vertinti.

„Dėl elektros gera pastaba – paprašysiu rangovo jos kol kas nejungti“, – atsakė A. Sakalauskas.

Pasak skyriaus vedėjo, infocentro – namuko kalno papėdėje – apšvietimas įsijungia nuo dienos ir nakties daviklių bei judėjimo.

Todėl jis visas šviečia, kai davikliai pastebi „tamsoje“ judėjimą. Infocentras apšviestas ilgiau nei gatvės, nes esą tą taip pat lemia davikliai, esantys viduje.

„Dėl akinančios LED šviesos – ji įtraukta į defektų sąrašą ir turės būti ištaisyta“, – atsakė A. Sakalauskas.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)