Klasės vadovė Milda Pusvaškienė, mokinės Mija Kuodytė, Gertrūda Baublytė ir progimnazijos direktorius Darius Kaplūnas. Klasės vadovė Milda Pusvaškienė, mokinės Mija Kuodytė, Gertrūda Baublytė ir progimnazijos direktorius Darius Kaplūnas.

Šiemet jau 15-ą kartą dviem Ukmergės „Šilo“ progimnazijos absolventams įteikti apdovanojimai „Tikslas ir prasmė“.

„Tradicija apdovanoti talentingus ir atkaklius mokinius turi jau solidžią istoriją. Apdovanojimas teikiamas nuo 2008 m. kaip paskatinimas mokiniams drąsiai siekti tikslo, matyti savo pastangų, darbų prasmę, – sakė apdovanojimus įsteigusio Kalbos ir komunikacijų centro direktorė, „Šilo“ mokyklos pirmosios laidos abiturientė dr. Asta Kupčinskaitė. – Taip kasmet pratęsiame mokyklos Garbės galeriją, pradėtą projektu „Drąsinkime ateitį“.

Šių metų laimėtojas vienbalsiai pasiūlė bendraklasiai ir dėstantys mokytojai. Tai – Gertrūda Baublytė ir Mija Kuodytė.

Gertrūda „Šilo“ progimnazijoje mokosi nuo 5 klasės. Tai – labai aktyvi, kūrybinga mokinė, kurią myli tiek bendramoksliai, tiek mokytojai. Ji dalyvauja mokinių savivaldos veikloje, dvejus metus buvo klasės seniūnė, dvejus metus – pavaduotoja. Puikiai organizuoja klasės ir mokyklos renginius, stengiasi padėti spręsti bendraklasių problemas, sėkmingai dalyvauja rajoniniuose ir respublikiniuose konkursuose: prizines vietas laimėjo jaunimo epistolinio rašinio, rajoniniame lietuvių kalbos raštingumo, rajoniniame filologų konkursuose, „Kengūros“ kalbų konkurse laimėjo Auksinės kengūros diplomą. Nuo penktos klasės Gertrūda mokosi labai gerai.

Mija Kuodytė „Šilo“ progimnazijoje mokosi nuo pirmos klasės. Žinių, mokėjimų ir įgūdžių metiniai įvertinimai geri ir labai geri. Tai – labai darbštus, originalus žmogus, pelnęs visų pasitikėjimą ir pagarbą. Dvejus metus ji buvo klasės seniūnė, vėliau – pavaduotoja. Mija – puiki klasės ir mokyklos renginių organizatorė, vedėja. Pavestus darbus atlieka kruopščiai, pareigingai, nebijo išsakyti savo nuomonės, patarti kitiems, padėti, aktyviai dalyvauja mokinių savivaldos veikloje, diskusijose, mokyklos ir rajono renginiuose. Tai – puiki sportininkė, turinti nemažai įvairių pasiekimų (paskutinysis – MKL U-16 merginų B diviziono 1 vieta). Aktyviai dalyvauja ir meninėje veikloje, dainuoja mokinių ansamblyje.

Mergaitė mokėsi Ukmergės meno mokyklos Muzikos skyriuje, baigė chorinį dainavimą, su merginų choru „Rūta“ dalyvauja respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose. Ji kasmet gauna padėkas už mokymosi rezultatus ir už aktyvią visuomeninę veiklą.

„Tikslas ir prasmė“ laimėtojas G. Baublytę ir M. Kuodytę pasveikino apdovanojimo steigėja, kraštietė dr. A. Kupčinskaitė.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų