Vyko lauko taktinės pratybos „Budrus velnias 2023“

Rajone vyko taktinės pratybos. Rajone vyko taktinės pratybos.

Ukmergėje praėjusią savaitę kaukė specialiųjų tarnybų automobilių sirenos, o gatvėse zujo greitosios pagalbos, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir policijos pareigūnų automobiliai.

Laimei, toks sujudimas – ne tragiški įvykiai, o dvi dienas vykusios pratybos „Budrus velnias 2023“.

Rajono savivaldybės atstovė spaudai Daiva Zimblienė informavo, kad savivaldybės administracija pratybas organizavo kartu su Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-ąja rinktine.

Jose dalyvavo kvalifikuoti instruktoriai, apie 70 karių, Ukmergės rajono policijos komisariato, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, ligoninės ir Greitosios medicinos pagalbos stoties darbuotojai, Raudonojo Kryžiaus draugijos nariai, Lietuvos šaulių sąjungos Ukmergės kuopos šauliai, Radiacinės saugos centro atstovai.

Pagal pratybų legendą, dėl vienoje šalies savivaldybėje nustatyto jonizuojančiosios spinduliuotės lygio padidėjimo paskelbta valstybės lygio ekstremali situacija, o į Ukmergės savivaldybės teritoriją evakuojami žmonės.

Pirmą dieną instruktoriai pratybų dalyvius treniravo, o antrą jie patys vykdė užduotis: policijos pareigūnai su kariais kelių kontrolės postuose tikrino transporto priemones, ieškodami nelegaliai gabenamų ginklų, buvo sulaikyti ieškomi asmenys, net laikinai uždarytas rajono savivaldybės administracijos pastatas.

Medikai teikė pirmąją medicinos pagalbą 20-iai sužeistųjų, patekusių į masinę transporto avariją, buvo įsteigtas mokomasis gyventojų švarinimo punktas, į kurį atvyksta kitos, radiacija užterštos, savivaldybės gyventojai.

Savivaldybės administracijos pastate buvo susirinkęs ekstremaliųjų situacijų operacijų centras, vyko stalo pratybos, aptartas pasirengimas veikti ekstremaliosios situacijos metu bei didelio masto nelaimės atveju.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Komentarai  

+3 # Balandis 2023-05-25 21:04
Velnias budrūs,ir kur pasislėpė katalikai? :eek:
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų