Ukmergės aktualijos
Ukmergės žinios

Ukmergės žinios

Lietuvos energetikos rinkai pamažu atsiveriant nepriklausomiems tiekėjams, kaip tik šiuo metu tūkstančiai įmonių turi apsispręsti, kas joms tieks gamtines dujas 2021 metais. Rinkos dalyvius stebina didžiausio dujų tiekėjo praktika būtent vidurvasarį įmonėms siųsti sutarčių atnaujinimo sąlygas, o nesulaukus atsakymo – pritaikyti automatinį sutarties pratęsimo principą.

Kiekvieni tėvai galėtų paliudyti, kad vaikų spintos turinys dažniausiai yra ne menkesnis nei suaugusiųjų – nors atžalos greitai auga, jiems nuolat prireikia vis naujų drabužių. Paprasčiausia tokiu atveju patiems prisėsti prie kompiuterio ir atrinkti žaviausiai atrodančius rūbus, tačiau nesuklysite, jei nuspręsite į pagalbą pasikviesti ir atžalas. Nors toks procesas gali pasirodyti kur kas sudėtingesnis, teigiama, kad jis gali turėti naudos mažylio asmenybės vystymuisi – jei tuo abejojate, žemiau pateiktos priežastys privers į šią situaciją pažvelgti iš kitos pusės.

Aldona GELŪNIENĖ

Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Valų padalinio vyresnioji bibliotekininkė

Valų kaime vyko šventinis renginys, skirtas kraštiečių šventei. Tai Žemaitkiemio miestelio bendruomenės projekto „Nuo tradicijų prie verslo“, finansuojamo Ukmergės rajono vietos veiklos grupės, viena iš veiklų dalis.

„Vasara su knyga“ – skaitymo iššūkis, kurį kasmet organizuoja Lietuvos apskričių ir savivaldybių viešosios bei Lietuvos aklųjų biblioteka. Organizatoriai tikina, kad laisvalaikį leisti su knyga renkasi vis daugiau žmonių.

Liepos 4 d., apie 20 val., Gruodžio 17-osios gatvėje, prie miesto stadiono, kilus konfliktui, nukentėjo jaunuolis.

Liepos 13-osios ankstyvą rytą Dukstynos kaime rastas po eismo įvykio apgadintas automobilis „Audi A6“.

Liepos 12-osios vakarą 23 metų ukmergiškė atėjo pas buvusį sugyventinį pasiimti sūnaus, tačiau tarp vyro ir moters kilo konfliktas.

Liepos 11-osios naktį smurto atvejis nustatytas Dukstynos mikrorajone.

Praėjusi savaitė Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams gelbėtojams buvo intensyvi. Į įvykius jie skubėjo šešis kartus, o dvi dienas teko važiuoti po du kartus skirtingomis kryptimis.

Gana plačiai paplitusi nuomonė, kad paauglių odos, plaukų ir nagų problemas lemia hormonų pusiausvyros sutrikimai. Vis dėlto, jei mityba netinkamai subalansuota ar nesveika, kosmetines problemas gali lemti svarbiausių mineralų stoka.

Puslapis 1 iš 693

Kuponas Ukmergės žinios

Veterinarijos klinika

Pridavimas

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Ar tikite, kad ateis antroji koronaviruso banga?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Floros Studija

sale

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų