Spausdinti šį puslapį

Rekonstruotoje gatvėje – smengantis šulinys

Gedimino Nemunaičio nuotr. Pavojus vairuotojams kilo Vienuolyno gatvėje. Gedimino Nemunaičio nuotr. Pavojus vairuotojams kilo Vienuolyno gatvėje.

Į „Ukmergės žinių“ redakciją paskambinęs ukmergiškis Vaidas pasakojo apie avarinę situaciją gatvėje. Vyriškis sakė, kad nuo centro važiuojant Vasario 16-osios gatvės kryptimi pastebėjęs smengantį kanalizacijos šulinį.

Anot pašnekovo, trinkelės aplink šulinį gerokai išsiklaipę, įdubę ir nežinia, kuriuo momentu jos su visu šuliniu gali įgriūti. Jokių įspėjimo ženklų ties šia vieta penktadienį nebuvo. 

„Gatvė rekonstruota vos prieš keletą metų, o važiuoti ja jau pavojinga. Gal rekonstruojant buvo paliktas koks brokas? Kas atsakytų už tai, jei įgriuvus šuliniui būtų apgadintas automobilis? Ar tai ir liktų vairuotojo problema?“ – klausė jis.

Ukmergės rajono savivaldybės Žemės ūkio ir infrastruktūros skyriaus vedėjas Kęstutis Jurkevičius sako, kad didžiausią neigiamą poveikį šiai ir kitoms senamiesčio gatvėms daro važinėjantys sunkiasvoriai automobiliai.

Į čia pat esantį IKI prekybos tinklui priklausantį prekybos centrą atidunda net 20 ir daugiau tonų vežantys krovininiai automobiliai.

„Ir kitose gatvės vietose jau matyti vadinamos provėžos nuo jų svorio, gadinamos tvorelės, draskomi šaligatvių bordiūrai. Nors įsileidžiant į miesto centrą prekybos tinklą, buvo aptarta, jog prekes jie turėtų atsivežti automobiliais, sveriančiais ne daugiau kaip 8 tonas“, – sako K. Jurkevičius. Miesto prieigose yra nurodyta, kad sunkesni senamiestį privalo aplenkti.

Vedėjas pažadėjo imtis priemonių pašalinti vairuotojams pavojingą kliūtį.

Jis paaiškino, kad, jei įgriuvus šuliniui būtų apgadintas automobilis, jo savininkas galėtų kreiptis į tą įmonę, kuriai tas šulinys priklauso.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)