Spausdinti šį puslapį

Gatvių lentelės – ne iš karto

Ukmergiškė Aldona teiravosi apie gatvių pavadinimų stovus ir lenteles Užupyje esančiame Gėlių rajone. Ironizavo, kad žmonės gyvenantys lyg atskiroje saloje, – be pavadinimų, nors net kaimuose yra nurodyta, kur ir kokia gatvė.

Miesto gatvių pavadinimų lentelėmis – jų gamyba ir pritvirtinimu rūpinasi Ukmergės miesto seniūnija.

Miesto seniūnė Zita Pečiulienė sakė, kad planuose šie darbai tikrai yra, tačiau visoms lentelėms šiemet pagaminti ir pastatyti lėšų neužteks, nes metai eina į pabaigą, o jiems skirtas biudžetas senka.

Seniūnės paskaičiavimu, visoms Ukmergės gatvėms pažymėti trūksta per 200 lentelių. Planuojama jas statyti etapais.

Priminė, kad iš rajono biudžeto tik gatves žyminčios lentelės statomos ant specialių stovų, įcementuojamų į grindinį. Privačių pastatų numeriais turi rūpintis jų savininkai.

Seniūnė neslepia, kad dėl gatvių pavadinimų seniūnija yra gavusi skundų ir iš gyventojų, ir iš greitosios medicinos pagalbos medikų.

Gatvių sužymėjimų labai laukia ne tik Užupyje esantis Gėlių rajonas, bet ir Gedimino gatvės pabaigoje išsidėstęs Žolynų rajonas.

Šiemet šiems lentelių pastatymo darbams numatoma skirti per 3000 eurų, likusius darbus nukelti į kitus metus.

„Yra daug įvairių darbų, tačiau stengiamės sutilpti į seniūnijai skirtą biudžetą“, – kalbėjo Z. Pečiulienė.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)