Spausdinti šį puslapį

Draudžiama ar ne?

Redakcijoje sulaukėme keleto klausimų, susijusių su eismo taisyklėmis ir automobilių statymo vietomis. Skaitytoja norėjo sužinoti, ar galima, važiuojant nuo centro Kauno gatve, sukti į kairę, link indų ir dailės salono.

Kita ukmergiškė teiravosi dėl automobilių stovėjimo aikštelės, esančios Veterinarijos gatvėje, tarp 10 ir 12 namų. „Ar ši aikštelė yra privati – kirpyklos? Darbuotojos veja ir nurodo, kur reikia statyti mašiną, beria daug klausimų. Atvažiuoju čia du kartus per savaitę pas neįgalų mokinį, jokių draudžiamų ženklų nematau“, – rašoma laiške.

Tvarką, kaip turėtų būti abiem atvejais, pakomentavo rajono savivaldybės Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjas Aidas Dutkus. Jis priminė ženklo 323 „Sukti į kairę draudžiama“ reikšmę. Tai – vienas iš draudžiamųjų kelio ženklų, kurie ką nors draudžia arba tuos draudimus panaikina. Galioja toje važiuojamųjų dalių sankirtoje, prieš kurią pastatytas. Negalioja maršrutiniam transportui ir nedraudžia apsisukti.

„Šis ženklas draudžia sukti į kairę sankirtoje, kur yra įvažiavimas į kiemą tarp „Swedbank“ ir buvusio buitinio pastato. Kauno ir Klaipėdos gatvių sankryžoje sukti į kairę, link dailės salono, ženklas nedraudžia“, – teigė vedėjas.

Tuo metu Veterinarijos gatvėje tarp minėtų namų įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, anot jo, yra bendro naudojimo, o ne kirpyklos. „Kalbėjausi su kirpyklos darbuotojomis. Jos tvirtina, kad ne vaiko, o paprašo automobilių nestatyti, nes pastebėjo, kad vairuotojos, palikusios savo automobilius netoli kirpyklos, eina už namo, kur yra kita, pustuštė, automobilių stovėjimo aikštelė“, – sakė pašnekovas.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)