Spausdinti šį puslapį

Paviljoną greitai pastatys

Į redakciją paskambinusi Janina teiravosi, kada pagaliau bus pastatytas paviljonas Pivonijos mikrorajone esančioje autobusų stotelėje.

Moteris taip pat piktinosi, jog nugriovus šioje vietoje stovėjusį paviljoną savininkas teritoriją paliko labai netvarkingą. Klausė, ar nėra planų mikrorajone tiesti naujų šaligatvių. Dabar plytelės senos, sutrūkinėjusios, baisu ir koją ne taip pastatyti, kad nepargriūtum.

Ukmergės miesto seniūnė Zita Pečiulienė sakė, kad paviljonui lėšos iš biudžeto jau skirtos. Tam numatyta 3000 eurų. Užklausimai jau vykdomi. Planuojama įsigyti didesnį nei kiti, mieste esantys, paviljoną, nes čia laukiančiųjų autobuso ypač daug.

Labai tikimasi, kad paviljonas stotelėje bus pastatytas iki Kalėdų.

O kaip dėl netvarkos šalia stotelės esančioje aptvertoje teritorijoje?

Seniūnė primena, kad minėta teritorija privati, aptverta. Žmogus ten laiko statybines medžiagas ir tikriausiai ruošiasi statyboms.

Atsakydama į mūsų skaitytojos priekaištą dėl netvarkingų Pivonijos mikrorajono šaligatvių plytelių ragino žmones šias ir kitas problemas išsakyti seniūnaitijose vykstančiuose susitikimuose su rajono vadovais. Labai tikisi, kad išanalizavus visų seniūnaitijų problemas bent po vieną iš jų ateityje pavyks išspręsti.

Pivonijos seniūnaitijos gyventojų susitikimas su rajono vadovais numatytas kitų metų vasarį.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)