Spausdinti šį puslapį

Visiems šalia kultūros centro vietos nebeužtenka

Skaitytojos atsiųsta nuotrauka liudija – visiems, norintiems būtent čia pastatyti automobilius, vietos tikrai neužteks. Skaitytojos atsiųsta nuotrauka liudija – visiems, norintiems būtent čia pastatyti automobilius, vietos tikrai neužteks.

„Norėčiau, kad aprašytumėte apie parkavimo betvarkę prie kultūros rūmų. Nežinau, kur kreiptis, bet čia kažkas nenormalaus: viskas užstatyta – tiek šaligatviai, tiek vejos. Tuoj bus neįmanoma praeit, ką jau kalbėt apie pravažiavimą“, – tokią nuomonę laiške redakcijai išsakė viena ukmergiškė.

Ukmergės kultūros centro direktorė Rasa Graužinienė mano, kad miesto centre tikrai yra ir daugiau vietų, kur pastatyti automobilį, – nebūtinai prie pat jų įstaigos pastato.

„Kartais atrodo, kad žmonės norėtų net ir į vidų įvažiuoti“, – apgailestauja dėl tokio požiūrio direktorė.

Kultūros centro darbuotojai taip pat turi priekaištų vairuotojams, kurie pažeisdami taisykles – palieka automobilius ant vejos, ar užstato garažo vartus.

Siūlo automobilius statyti kitoje Kauno gatvės pusėje esančiose automobilių aikštelėse – senojoje autobusų stotyje, prie universalinės parduotuvės ar pašto.

Tuo pačiu tikisi, kad vietų automobiliams parkuoti atsiras daugiau, kai bus įgyvendinti Ukmergės centrinių miesto erdvių atnaujinimo projektai.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)