Spausdinti šį puslapį

O gal ir trečiadienį?

Mano, kad ženkle vertėtų nurodyti ir trečiadienio dieną. Gedimino Nemunaičio nuotr. Mano, kad ženkle vertėtų nurodyti ir trečiadienio dieną. Gedimino Nemunaičio nuotr.

Ukmergiškis Marius pastebėjo, kad P. Cvirkos gatvėje stovi ženklas „Stovėti draudžiama“. Jis galioja turgaus dienomis –  penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais. Tačiau mato, kad daug problemų toje gatvėje kyla ir trečiadienį – taip pat turgaus dieną.

Mano, kad vertėtų ir trečiadienio dieną ženkle nurodyti. Klausia, gal atsakingus savivaldybės asmenis sudomintų toks pasiūlymas.

Pasak rajono savivaldybės Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjo Aido Dutkaus, minėtoje vietoje kelio ženklas su papildoma lentele įrengtas savivaldybės Saugaus eismo komisijos sprendimu.

„Paprašysime policijos pareigūnų atkreipti dėmesį į skaitytojo pasiūlymą ir pateikti nuomonę dėl minėto ženklo galiojimo trečiadieniais“, – sakė vedėjas.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)