Tokios lentelės miesto nepuošia, pastebi ukmergiškiai. Tokios lentelės miesto nepuošia, pastebi ukmergiškiai.

„Ukmergės žinių“ skaitytojai pasidalijo štai tokiomis nuotraukomis, kuriose – vaizdai iš paties mūsų miesto centro. Ukmergiškiai sako, kad net ir nereikia būti labai akyliems, jog pastebėtum tokius netvarkingus gatvių pavadinimų užrašus.

„Kas atsitiko su tomis lentelėmis? Neatrodo, kad būtų visai pasenusios, nusidėvėjusios, tačiau kažkokios „dvigubos“ ir lupasi... Tarsi ant seno užrašo būtų uždėtas kitas. Tačiau tai, kas ant jų parašyta, gali suprasti, nebent gerai žinodamas tas gatves. O kaip perskaityti iš kito miesto atvykusiam žmogui ar užsienio turistui? Lentelės – ant pačiame centre esančių pastatų, labai krinta į akis, ir niekas nesutvarko. Tikrai nepuošia mūsų miesto“, – pastebi gyventojai.

Ukmergės rajono savivaldybės vyriausiasis architektas Artūras Sakalauskas neslepia, kad ši problema yra gerai žinoma. Sako, kad apie tai buvo kalbėta dar pavasarį.

„Jau šis klausimas ne kartą nagrinėtas ir tikrai dėmesys atkreiptas, į problemą įsigilinta, priimtas sprendimas tvarkyti, – teigė jis. – Bet dabar negalėčiau pasakyti, kada tai bus padaryta. Dėkui už priminimą – skubėsime ištaisyti.“

Vyr. architektas pripažįsta, kad šios dvi lentelės – ne vienintelės, badančios akis ukmergiškiams ir miesto svečiams. „Kadangi mieste yra ir daugiau tokių lentelių, norint sutvarkyti, reikia surinkti visą sąrašą. Tačiau čia daugiau – seniūnijos darbas. Tik kad metas dabar buvo sudėtingas: vasara, buvo atostogos, seniūnė serga... Galbūt dabar jau viskas stos į savo vėžes“, – viliasi pašnekovas.

„Tokios netvarkingos lentelės – tikrai „juoda dėmė“. Savivaldybės vardu galiu atsiprašyti gyventojų, kad savo darbų nesugebama atlikti“, – pridūrė jis.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Krašto turtas
Praeities integracija

Pridavimas

Vilkmerge restoranas

Ar planuojate skiepytis nuo COVID-19?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

sale

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų