Ukmergiškių skudai, patarimai
Ukmergės žinios

Ukmergės žinios

Profesinė praktika yra neatsiejama studijų dalis, tačiau nemažai studentų susiduria su dilema – daugelis jų studijuodami papildomai uždarbiauja ir praktikos metu nenori prarasti darbo vietos bei gaunamų pajamų. Kai kurios įmonės siūlo sprendimą – ne tik moka atlygį už praktikos laikotarpį, bet ir siūlo pas juos dirbantiems studentams neprarandant darbo vietos atlikti praktiką kituose įmonės skyriuose. Apie tokios sistemos ir bendrai apie praktikos privalumus pasakoja „Lidl Lietuva“ atstovai.

Taujėnų gimnazijoje gegužės 20 d. paminėtas šios mokyklos įkūrimo 70-ies metų jubiliejus.

Ukmergės rajono savivaldybės administracija informuoja, kad 2023 m. gegužės ir birželio mėnesiais numatomas didelių gabaritų atliekų surinkimas iš Ukmergės rajono gyventojų apvažiavimo būdu.

Miesto centre, Kęstučio aikštėje, prie Ukmergės rajono savivaldybės pastato esančiame skverelyje, nutūpė nepaprastas balandis.

Utenoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių mokinių (gim. 2008 m. ir jaunesnių) lengvosios atletikos keturkovės tarpzoninės varžybos.

Nemenčinėje vyko mergaičių (gim. 2010 m. ir jaunesnių) futbolo varžybos.

Klausos sutrikimai gali atsirasti dėl įvairių veiksnių, nuo paveldimo polinkio iki gyvenimo sąlygų ir sužalojimų. Tai yra rimta problema, kuri gali turėti įtakos žmogaus gyvenimo kokybei. Šiame straipsnyje išsiaiškinsime, kokie veiksniai gali sukelti klausos sutrikimus ir kaip galima jų išvengti.

Rekuperacija – tai vėdinimo būdas, prieinamas visiems žmonėms, mėgstantiems gryną orą ir tuo pačiu norintiems rūpintis aplinka bei savo santaupomis. Tai praktiškai standartinis įrenginys naujos statybos namuose. Taip pat galime pastebėti, kad rekuperacijos sistemos pritaikomos jau ir senesniuose namuose. Tai padeda sumažinti vėdinimo šilumos nuostolius iki 90%, todėl šildant namą sutaupoma išmatuojamai. Kita priežastis - nuolat tiekiamas šviežias, šildomas oras į patalpas, o tai žymiai padidina gyvenimo komfortą.

Žiedai su deimantais yra brangus aksesuaras, kuris reikalauja tinkamos priežiūros, kad jie visada švytėtų ir džiugintų ne tik mūsų, tačiau ir aplinkinių akis. Šis aksesuaras ypatingas ne tik savo verte, tačiau ir simboliškai reiškia labai didelius jausmus žmogui, kuriam dovanojamas žiedas su deimantais.

Itin jautri ir sausa oda yra ypač pažeidžiama žalingo išorės veiksnių poveikio. Deja, įprastų, prekybos centruose randamų veido priežiūros priemonių gali nepakakti, odos poreikiams patenkinti, ypač turint papildomų problemų, tokių kaip atopinis dermatitas. Kaip itin jautriai odai suteikti priežiūrą, kuri ne tik palengvintų nemalonius simptomus, bet ir diena iš dienos atkurtų odą ir padėtų išspręsti jos problemas? Susipažinkite su "CeraVe" prekės ženklu.

Puslapis 1 iš 1058

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų