Ukmergiškių skudai, patarimai
Ukmergės žinios

Ukmergės žinios

Trečiadienio rytą eismo sąlygos buvo itin sudėtingos. Dėl apledėjusios kelio dangos sunkiasvorių transporto priemonių vairuotojai stojo šalikelėse, užfiksuota nemažai eismo įvykių.

Sausio 24 d. Ukmergės r. PK gautas internetine prekyba užsiimančios bendrovės pranešimas, kad laikotarpiu nuo 2022 m. lapkričio 3 d. iki šių metų sausio 10 d. vyras apgaulės būdu iš bendrovės išviliojo prekių už 28 440 Eur.

Policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pernai gruodį įvykdytos vagystės iš PC „Eifelis“ esančios parduotuvės „Norfa“.

Sausio 23 d. Ukmergėje nustatytas, kaip įtariama, narkotikų kišenėje turėjęs vaikinas.

Kol „Vilkamirgės“ galerijoje veikia paroda „Ir saulė, ir mėnulis, ir visos žvaigždės“ (iki sausio 31 d.), norime pasidalinti Jono Meko mintimis apie Orvidų sodybą.

Vandalai nusiaubė Ukmergės miesto viešąjį tualetą, esantį Pilies parke.

Nauji metai – nauji tikslai, tad kodėl nepradėjus jų siekti kartu su dar funkcionalesniais įrenginiais?

Lietuvos pašto Ukmergės skyrius dar labiau traukiasi – iš dviejų esamų skyrių pasilieka tik vienas. Nuo vasario 23 d. uždaromas Ukmergės 2-asis paštas, esantis Vilniaus g. 90A.

Turbūt teko ne kartą girdėti garsų posakį, jog mada pastoviai keičiasi ir kad tai vienintelis dalykas, kuris yra pastovus mados pasaulyje. Iš esmės tai tiesa. Šiais laikais žmonės nebesirengia, nebesišukuoja ir nebedėvi tokių aksesuarų kaip praėjusiais dešimtmečiais. Tačiau ar susimąstome, kodėl taip vyksta ir kas tam turi daugiausia įtakos?

     Sausio 25-osios rytą Ukmergės ir kaimyniniuose rajonuose buvo labai slidu.

Puslapis 1 iš 1016

Informacija apie parengtą elektros tinklų teritorijų planą. UAB GG LTU S1 yra parengusi 4999 kW galios saulės elektrinės Sodų g. 1, Šemetiškių k., Deltuvos sen., Ukmergės r. sav. elektros tinklų teritorijų planą. Su planu galima susipažinti plano rengėjo internetiniame puslapyje . Dėl papildomos informacijos kreiptis į UAB GG LTU S1 įgaliotą atstovę Poliną Kuznetsovą, el. p. polina.kuznetsova@greengenius.com

Vilkmerge restoranas

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų