Ukmergiškių skudai, patarimai
Ukmergės žinios

Ukmergės žinios

Nors vis dar susiduriame su abejonėmis ir sunkumais, kuriuos sukėlė COVID-19 pandemija, pamažu žengiame išsiilgto gyvenimo link ir skiepydamiesi kuriame visuotinį imunitetą.

Daiva ZIMBLIENĖ

Rajono savivaldybės atstovė spaudai

Liepos 26-oji buvo ypatinga ukmergiškei Joanai Grybauskienei. VšĮ Ukmergės ligoninės Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje jau antrą mėnesį gydoma moteris sulaukė 100-o metų.

Į redakciją paskambinusi neseniai iš užsienio grįžusi Laima sako buvusi sukrėsta žinios apie sunkiai susirgusį kunigą Rimantą Laniauską.

Liepos 27-osios pavakarę Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gesino gaisrą Želvos seniūnijoje, Gursčių kaime.

Ukmergės rajone tvariai ūkininkaujantis Valentinas Genys žemės nearia jau daugiau kaip 20 metų, ūkininkauja ekologiškai, taiko 9-erių metų ciklo sėjomainą, nenaudoja mineralinių trąšų.

Deltuvos miestelyje šeštadienį žvangėjo ginklai, šaudė patrankos.

Žemės ūkio ministerija skelbia, kad kai kuriose savivaldybėse politikai vadovauja Vietos veiklos grupėms (VVG), kurios atrenka ir administruoja europinę paramą įgyvendinti įvairius vietos projektus. 

Ukmergės „Lions“ klubas jau trečius metus iš eilės organizuoja labdaros vakarą „Balta vakarienė“.

Aplinkos ministerijos užsakymu Kauno technologijos universitetas parengė studiją „Žiedinės ekonomikos iššūkiai ir galimybės Lietuvoje“. Jos autoriai įvertino, kas jau nuveikta šalyje, einant žiedinės ekonomikos linkme, ir su kokiais iššūkiais susiduriama.

Puslapis 1 iš 824

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų