Ukmergiškių skudai, patarimai
Ukmergės žinios

Ukmergės žinios

Lietuvoje – kritinė situacija: darbdaviai neranda kvalifikuotų darbuotojų, o pastarieji verčiau renkasi gauti pašalpą nei dirbti už minimalią algą. Kaip ištrūkti iš šios aklavietės?

Dėl plintančios COVID-19 pandemijos atšaukiami kai kurie kultūriniai renginiai.

Koronavirusas vėl žaibiškai plinta rajono įstaigose. Neaplenkė jis ir savivaldybės – liga savaitės pradžioje nustatyta rajono merui Rolandui Janickui.

Nuo šios savaitės Ukmergės „Ryto“ specialiosios mokyklos direktoriaus pareigas pradėjo eiti Agnė Talalienė. Mokykla nuolatinio vadovo neturėjo nuo 2017 metų rudens, nors konkursas buvo skelbtas ne kartą.

Spalio 18 d. 25 m. ukmergiškis buvo apvogtas savo darbovietėje. 

Spalio 19 d., apie 14 val., Ukmergėje, namo kieme, 34 m. vyras smurtavo prieš sugyventinę.

Spalio 18-osios rytą, apie 7.30 val., daugiabučio namo kieme automobilis „Ford Focus“ partrenkė priešpriešiais važiuojamąja dalimi ėjusią moterį. 

Spalio 20 d. į policiją dėl dingusio automobilio kreipėsi Siesikų seniūnijos Lokinės kaimo gyventoja.

Spalio 20-ąją didelis gaisras kilo Deltuvos seniūnijoje, Tatkūnų kaime.

Spynų keitimas yra paslauga, kurios dažnai tikrai nenaudojame, bet nutikus išskirtiniams atvejams be jos išsversti neįmanoma. Pažeidus ar užblokavus spynų sistemą, reikia pakeisti spynas Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje ar kituose miestuose. Jei raktas nesisuka arba po jo įterpimo pasigirsta keistas garsas, ekspertas gali greitai įvertinti problemą ir pasakyti, ką daryti ir kiek tai gali kainuoti. Ne visada reikia pakeisti visas spynas, o kartais reikia pakeisti užrakto šerdies mechanizmą, skirti tinkamą remontą ir pan. Visada reikia teisingai įvertinti, ar situacijai tikrai reikia pakeisti spyną. Situacijos įvertinti patiems nepavyks, dėl to geriausia yra kreiptis į profesionalus.

Puslapis 1 iš 857

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų