Spausdinti šį puslapį

„Geriausia padėka gydytojui – Jūsų šypsena“

71 gydymo įstaiga dalyvauja antikorupcinėje akcijoje „Geriausia padėka gydytojui – Jūsų šypsena“

Medicinos studentai kartu su 71 gydymo įstaiga balandžio 25 d. – balandžio 30 d. vykdys antikorupcinę akciją „Geriausia padėka gydytojui – Jūsų šypsena“, kuria jau penktus metus kviečia gydymo įstaigų atstovus viešai pasakyti, kad jie nepriima kyšių, o Lietuvos gyventojus - jų neduoti.

Balandžio 25 d. akcija prasideda viešąja diskusija, kurios tikslas – pasiūlyti būdus sumažinti kyšininkavimą ir padidinti skaidrumą sveikatos apsaugoje. Gydymo įstaigų, dalyvaujančių akcijoje, kolektyvai nuo balandžio 26 d. primins pacientams apie savo poziciją prieš kyšius, ant savo kabinetų durų užklijuodami  lipdukus ,,Geriausia padėka gydytojui - Jūsų šypsena” bei pakabindami plakatus su Hipokrato priesaka savo įstaigų patalpose. 

Ši, jau penktus metus, vykstanti akcija susilaukia vis platesnio sveikatos apsaugos atstovų palaikymo. Šiemet prie antikorupcinės iniciatyvos prisijungė rekordinis skaičius gydymo įstaigų – 71. 2015 m. akcijoje dalyvavo 55 gydymo įstaigos, 2014 m. – 38, 2013 m. – 18, 2011 m. – 10 gydymo įstaigų.

Akcijoje dalyvauja gydymo įstaigos iš Alytaus, Anykščių, Brižų, Druskininkų, Ignalinos, Jonavos, Joniškio, Jurbarko, Kaišiadorių, Kauno, Kėdainių, Kelmės, Klaipėdos, Kretingos, Kupiškio, Lazdijų, Marijampolės, Mažeikių, Molėtų, Naujosios Akmenės, Palangos, Panevėžio, Pasvalio, Prienų, Radviliškio, Raseinųi, Rokiškio, Skuodo, Šakių, Šaiulių, Šilalės, Šilutės, Širvintų, Tauragės, Trakų, Ukmergės, Utenos, Vilniaus ir Visagino.

Prie iniciatyvos prisidėjo ne tik didžiosios Lietuvos ligoninės, tokios kaip kaip LSMU Kauno klinikos, Santariškių klinikos, Klaipėdos jūrininkų ligoninė, bet taip pat ir daugelis kitų.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)