Spausdinti šį puslapį

Didės medikų algos

Gedimino Nemunaičio nuotr. Gedimino Nemunaičio nuotr.

Sveikatos apsaugos ministerija pranešė, kad nuo liepos 1 d. ne mažiau kaip 8 proc. bus didinami gydytojų ir slaugytojų atlyginimai.

Skelbiama, kad šiuo metu vidutinis gydytojų darbo užmokestis siekia apie 1400 Eur, slaugytojų – 730 Eur neatskaičius mokesčių.

Ypač didelis atotrūkis susidaro tarp rajoninių ir universiteto lygmens ligoninių medikų algų, nes aukščiausio lygio ligoninėse taikomi naujausi, brangūs gydymo metodai, reikalingi vaistai, tyrimai, jos vykdo referencinių tinklų funkcijas. Visa tai „suvalgo“ gaunamas lėšas ir atlyginimams išteklių lieka mažiau negu rajoninėse ligoninėse. Universitetų klinikų gydytojai gauna 300–400 eurų mažiau negu regioninių ligoninių gydytojai. „Nuo liepos 1 d. apmokant už paslaugas, suteiktas universitetų ligoninėse, bus taikomas papildomas koeficientas“, – skelbiama ministerijos pranešime.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)