Spausdinti šį puslapį

Regėjimas pagerėjo per tris dienas

Ukmergėje vyko sveikatingumo ugdymo stovykla, skirta regėjimui gerinti. Ją organizavo rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, o praktinius užsiėmimus vedė Lietuvos sveikuolių sąjungos lektoriai Sigita Kriaučiūnienė ir Mindaugas Mitkevičius.

„Žmonės dažnai netiki, kad galima pagerinti regėjimą, sustabdyti progresuojančias ligas, tokias kaip trumparegystė ar toliaregystė, atsikratyti žvairumo. Tačiau mano pačios patirtis sako, kad regėjimą galima lengvai pagerinti ir kartais net visiškai atsikratyti akinių. Tereikia žinoti pagrindines regėjimo blogėjimo priežastis ir gero regėjimo principus, kuriuos stovyklos praktiniuose užsiėmimuose ir taikėme“, – sako Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentė S. Kriaučiūnienė.

Dalyviai po stovyklos dalijosi savo įspūdžiais teigdami, kad jų regėjimas išties pagerėjo.

„Išsivežiau geriausius įspūdžius, patyriau tai, ko maniau neįmanoma patirti. Nors stengiuosi vertinti atsargiai, netveriu noru naujomis žiniomis dalytis su vaikais, draugais ir artimaisiais. Tris dienas esu be akinių ir galiu laisvai dirbti kompiuteriu, skaitau knygą. Negaliu atsistebėti, kad tai vyksta su manimi“, – įspūdžiais dalijosi Linas.

Kiti taip pat teigė nusiėmę akinius ir įsitikinę, kad jie visai nereikalingi.

Pratybose dalyvavo 21 ukmergiškis. Kita grupė šioje stovykloje planuoja rinktis kitų metų sausį.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)