Spausdinti šį puslapį

Užsikrėtusiesiems stinga vietų ligoninėse

Šalies ligoninėse stingant vietų užsikrėtusiesiems koronavirusu, tokius pacientus gali tekti priimti Ukmergės ligoninei. Tiesa, trečiadienio duomenimis, mūsų ligoninė tokio prašymo ar nurodymo nėra gavusi. Kol kas tokie pasvarstymai tik teoriniai.

Antradienį Santaros klinikos pranešė atsidūrusios kritinėje situacijoje dėl COVID-19 pacientams skirtų lovų trūkumo.

Lovų užimtumas šioje ligoninėje pasiekė 80 proc. Skelbta, kad viltys dedamos į Vilniaus miesto klinikinę ligoninę, kurioje bus perorganizuotos paslaugos, bei į rajonines ligonines.

„Ukmergės ligoninės direktoriaus pavaduotoja medicinai sutiko, kad, prireikus, tame regione galėtų prisidėti dešimčia lovų“, – išplatintame naujienų agentūros „Elta“ pranešime cituojama Santaros klinikų vadovė.

Ukmergės ligoninės vyr. gydytojo pavaduotoja Marija Švedienė sakė, kad iš tiesų kol kas tai – tik pamąstymai. Į jų įstaigą iki trečiadienio ryto oficialiai dar nebuvo kreiptasi dėl galimybės talpinti užsikrėtusiuosius, pati įstaiga irgi savanoriškai nesisiūlė to daryti.

Tačiau apie tai, pasak pavaduotojos, tikrai kalbama. Svarstoma, kaip reiktų pertvarkyti darbus. Deja, tokiu atveju tektų grįžti prie pavasarinio scenarijaus, kai mūsų ligoninėje buvo vienas vadinamas kovidinis skyrius ir dėl to buvo strigusi kitų skyrių veikla.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)