Spausdinti šį puslapį

Išgirdote onkologinės ligos diagnozę? Jums priklauso POLA kortelė

Visi mes tikimės, kad niekada neteks išgirsti onkologinės ligos diagnozės.

Visgi, kiekvieną dieną su šia nauja realybe susiduria daugiau nei 50 šeimų, kuomet tiek patį asmenį, tiek jo artimuosius užplūsta nežinomybės ir netikrumo jausmas, kaip reikės išgyventi, ištverti gydymą, ar bus įmanoma toliau dirbti ir užsidirbti, kur ieškoti pagalbos, kas gali patarti, padėti susigaudyti gausiame informacijos sraute, kuo pasitikėti?

Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija (POLA), veikianti jau 10 metų ir siekianti suteikti realią pagalbą onkologiniams ligoniams, išduoda jiems POLA korteles.

Pasak POLA direktorės Neringos Čiakienės, tai – kortelė, padedanti išgyventi tiek finansiškai, tiek emociškai. „Kai išgirsti kiek-vieną eurą skaičiuojančio asmens balse palengvėjimą, kad nuo šiol kasdienė kelionė į radioterapiją vietoj 30,4 Eur kainuos 6 Eur, ar žinią, kad nemokamas bilietas į koncertą skiriamas ne tik jam, bet ir lydinčiam asmeniui, supranti, kad POLA veikla negali liautis, nori dar labiau sutelkti pastangas, kad POLA kortelė atsidurtų kiekvieno onkologinio paciento kišenėje.“

Su POLA kortele onkologiniams pacientams taikoma 80 proc. nuolaida viešojo transporto bilietams, vykstant tolimojo, vietinio ar reguliaraus susisiekimo autobusais, traukiniais, reguliaraus susisiekimo laivais ir keltais. Taip pat 15 proc. nuolaida vaistams, apie 20 proc. nuolaida diagnostiniams tyrimams, iki 75 proc. nuolaida optikos prekėms, nuolaidos odontologų paslaugoms, apgyvendinimui ir kitoms POLA partnerių (daugiau nei 130) siūlomoms onkologiniams pacientams reikalingoms prekėms ir paslaugoms. Visas sąrašas skelbiamas svetainėje www.pola.lt.

Ne mažiau svarbi yra emocinė pusiausvyra, kurią, kylant neaiškumams dėl gyvenimiškų situacijų, darbo, socialinių išmokų, emocinės būklės, mitybos klausimų, padeda užtikrinti kvalifikuoti specialistai – teisininkai, gydytojai, psichologai. Visa ši pagalba, pateikus POLA kortelės numerį, yra nemokama, tereikia užpildyti registracijos formą svetainėje pola.lt arba skambinti tel. 8 605 88191.

POLA kortelės turėtojai ypač džiaugiasi kultūros įstaigų dovanojamais kvietimais nemokamai apsilankyti spektakliuose, koncertuose.

POLA kortelė išduodama visiems onkologinės ligos diagnozę turintiems asmenims, nesvarbu, kada liga buvo nustatyta. Kortelė išduodama nemokamai.

Paprasčiausia kortelę užsisakyti internetu, užpildant prašymą bei pridedant onkologinės ligos diagnozę patvirtinančio dokumento kopiją. Sumokėjus 2 Eur siuntimo išlaidas, kortelė išsiunčiama registruotu paštu.

Kortelę galima gauti iškart, susitikus su POLA savanoriu, kortelės ambasadoriumi pagal gyvenamąją vietą.

Daugiau informacijos Ukmergėje tel. 8 618 27984.

POLA kortelės galiojimas neribotas. Šių paslaugų ir pagalbos spektrą užtikrinti padeda Aktyvių piliečių fondo, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, projektas „Nemokama pagalba kiekvienam onkologiniam pacientui“.

POLA kortelės tęstinumą padeda užtikrinti ir 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio parama (juridinio asmens kodas 302704554), paaukojant per SMS trumpuoju numeriu 1670, įrašant POLA2 – auka 2 Eur, POLA5 – auka 5 Eur ar atliekant pavedimą į POLA sąskaitą LT 63 7044 0600 0779 8055.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)