Ukmergės sveikatos naujienos, ligos, epidemijos
Ukmergės žinios

Ukmergės žinios

Tėvai labai myli savo mažąsias atžalas ir visuomet nori jiems suteikti pačius geriausius dalykus. Ta pati taisyklė galioja ir kalbant apie darželius, nes būtent juose vaikai praleidžia labai daug laiko. Kadangi dažniausiai mūsų dienomis tėvai darbo dienomis dirba, vaikų jie neturi kur palikti, todėl darželis tampa puikia išeitimi. Tačiau, kaip gi tėvams rasti tą darželį Vilniuje, kuris iš tikrųjų atitiktų tėvų lūkesčius ir patiktų jų vaikui?

Daugelis žmonių galvoja, kad vairavimo teises išsilaikyti yra labai sudėtinga ir brangu. Ypač, kai žmogus turi tikslą išsilaikyti visus reikiamus egzaminus iš pirmo karto – tokia misija daugumai atrodo visiškai neįmanoma ir labai sunki. Tačiau, tiesa yra šiek tiek kitokia. Išmokti vairuoti gerai ir greitai gali kiekvienas, bet tik tuo atveju, jei tinkamai pasirinks gerą vairavimo mokyklą, kurioje dirba tikrai profesionalūs vairavimo instruktoriai.

Tam, kad jūsų šventė būtų sėkminga, o svečiai liktų patenkinti ir gerai praleistų laiką, reikia pasirūpinti geru maistu. Maistas daugumai žmonių yra ne tik būtinybė, bet ir tam tikra pramoga, tad ypač švenčių metu jis turi būti ne tik skanus, bet ir gražiai atrodyti. Būtent todėl, tam, kad viskas praeitų sklandžiai ir jūs turėtumėte kuo mažiau rūpesčių, turite žinoti kelis svarbius dalykus.

Šiomis dienomis žmonės labai mėgsta keliauti ir vertina galimybę tai daryti kaip įmanoma dažniau. Kai galvojame apie keliones, dažniausiai įsivaizduojame skrydį lėktuvu į kažkokią tolimą vietą, kur šviečia saulė ir auga palmės. Tačiau, kelionės gali būti ir visiškai kitokios, pavyzdžiui, autobusu. Svarbu paminėti tai, kad keliauti galima ne tik į tolimas šalis. Kartais smagu aplankyti ir visai šalia esančius miestelius, pavažinėti aplink savo gimtąjį miestą arba nuvažiuoti į netoliese esantį miestą. Tokioms kelionėms puikiai tinka autobusas.

Kiekvienais metais turime labai daug įvairių švenčių ir kitų progų įteikti savo mylimiems ir artimiems žmonėms dovanas. Tačiau, dažniausiai žmogų nudžiugina ne tik pati dovana, bet ir jos išvaizda. Būtent todėl, labai svarbu ne tik tinkamai išrinkti dovaną, bet ir pasirūpinti tuo, kad ji būtų gražiai supakuota.

Savivaldybės ir valstybės biudžeto lėšomis kiekvienais metais neįgaliųjų poreikiams pritaikomi jų būstai.

Eigilė LIPINSKAITĖ

8b klasės mokinė

„Šilo“ progimnazijos mokiniai su mokytoja Alma Kubrakoviene ir direktoriaus pavaduotoja Jolita Miškiniene pagal „Erasmus+“ projektą „Keiskime požiūrį: visos profesijos tinka ir vyrams, ir moterims“ vyko į Portugaliją, kur pažino šios pietų Europos valstybės gyvenimą, kultūrą bei papročius.

Daiva STIMBURIENĖ

Deltuvos kultūros namų renginių organizatorė

Vasario 16-ąją Deltuvos kultūros namai pakvietė į floristinių paveikslų parodos „Išjausti Donelaitį“ atidarymą. Tai kartu su Deltuvos miestelio bendruomene Ukmergės rajono savivaldybei pateikto kūrybinio projekto „Augalų terapija“ baigiamasis renginys.

Pasibaigė rajono salės futbolo 5x5 pirmenybės, kuriose dalyvavo 4 komandos.

Maisto švaistymas – ne tik opi aplinkosauginė, bet ir etinė problema. Kasmet Europos Sąjungoje išmetama maždaug 88 mln. tonų maisto atliekų. Maistas yra prarandamas visoje tiekimo grandinėje – parduotuvėse, namuose, ūkiuose, restoranuose. Maždaug 12 proc. maisto atliekų susidaro gastronomijos srityje. Restorano „Amandus“ vadovas bei garsiausiu Lietuvos šefu laikomas Deivydas Praspaliauskas teigia, kad su šia problema būtina kovoti ir kad tai daryti skatina besikeičiantis visuomenės mentalitetas.

Puslapis 1 iš 639

Veterinarijos klinika

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Kaip vertinate mūsų Eurovizijos atstovo galimybes?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

sale

Floros Studija

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Mitybos plano sudarymas

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų