Spausdinti šį puslapį

Puikiai sekėsi gamtininkų konkurse

K. Maželytė ir I. Rozmanas iš gamtininkų konkurso grįžo su diplomais. K. Maželytė ir I. Rozmanas iš gamtininkų konkurso grįžo su diplomais.

Vytauto Didžiojo universiteto Kauno botanikos sode vyko 9-12 klasių respublikinio mokinių gebėjimų konkurso ,,Lietuvos gamtininkas“ baigiamasis etapas.

Konkurso tikslas – ugdyti mokinių supratimą apie mus supančią gamtinę aplinką, taikant patrauklius ir įdomius veiklos metodus. Konkurse dalyvavo 54  pirmąjį atrankos etapą laimėję 9-12 klasių gimnazijų moksleiviai. Tarp jų – Jono Basanavičiaus gimnazijos II a klasės moksleivis Ignas Rozmanas (mokyt. Laimutė Nazimovienė) ir Siesikų gimnazijos 9 kl. moksleivės Greta Palčinskaitė ir Karolina Maželytė (mokyt. Dalius Stašelis).

Kol komisija vertino darbus, moksleiviai apsilankė botanikos sode, stebėjo egzotinių drugių gyvenimo ypatumus.

Tarp 9–10 klasių moksleivių I. Rozmanas užėmė I vietą ir surinko daugiausiai taškų tarp visų konkurso dalyvių. K. Maželytė užėmė III vietą. Nugalėtojai apdovanoti diplomais ir prizais. Apie moksleivių pasiekimus informavo mokytoja Laimutė Nazimovienė.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)