Spausdinti šį puslapį

Violončelininkė apdovanota diplomu

Emilė Motiejūnaitė ir Angelė Adamonienė styginių instrumentų konkurse Jonavoje.   Asmeninio archyvo nuotr. Emilė Motiejūnaitė ir Angelė Adamonienė styginių instrumentų konkurse Jonavoje. Asmeninio archyvo nuotr.

Iš Jonavoje vykusio tarptautinio konkurso vienintelė jame dalyvavusi ukmergiškė jaunoji violončelininkė Emilė Motiejūnaitė grįžo su laureatės diplomu. Mergaitę į konkursą lydėjo jos mokytoja Angelė Adamonienė.

Styginių instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Crescendo“ vyko Janinos Miščiukaitės meno mokykloje. Jame sulaukta muzikų iš Lietuvos miestų bei Latvijos. Konkurso dalyviai pasirodė keturiose amžiaus grupėse, kiekvienas atliko po du kūrinius.

Jauniausiųjų grupės, kurioje buvo ukmergiškė Emilė, repertuaruose skambėjo ne tik vaikams skirti kūriniai, bet ir Haidno, Bramso, Čaikovskio kadaise užrašytos liaudies dainelės, mazurkos, menuetai, lopšinės.

Emilei konkurse akompanavo Rasa Ermolavičienė.

Aštuonerių atlikėja laureatės diplomu ypač džiaugiasi. „Tai – pirmasis jos konkursas ir toks sėkmingas. Violončelės pamokas ji lanko nuo rugsėjo, labai daug repetuoja, groja ir namuose. Emilę palaiko ne tik šeima: kai ji grojo Meno mokyklos kalėdiniame koncerte, visos tetos ir dėdės suėjo pažiūrėti“, – šypsosi jos mokytoja Angelė.

Emilei puikiai sekasi ir mokslai. Mergaitė dar labai mėgsta skaityti knygas, plaukioti baseine, susitikti su draugais.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)