Įteikti apdovanojimai „Tikslas ir prasmė“

Dr. Asta Kupčinskaitė bei „Tikslas ir prasmė“ laimėtojos Danielė Valiaugaitė ir Elzė Kazlaitė. Dr. Asta Kupčinskaitė bei „Tikslas ir prasmė“ laimėtojos Danielė Valiaugaitė ir Elzė Kazlaitė.

Šiemet jau 14-ą kartą dviem „Šilo“ progimnazijos absolventams įteikti apdovanojimai „Tikslas ir prasmė“.

Apdovanojimas buvo įsteigtas 2008 m. kaip paskatinimas mokiniams drąsiai siekti tikslo, matyti savo pastangų prasmę. Jo iniciatorė – Kalbos ir komunikacijų centro direktorė, „Šilo“ mokyklos pirmosios laidos abiturientė dr. Asta Kupčinskaitė.

Diplomai įteikti „Šilo“ progimnazijos aštuntokams atsiimant pagrindinio ugdymo programos pirmosios dalies baigimo pažymėjimus.

Laimėtojus tradiciškai renka mokytojai. „Šilo“ mokyklos direktoriaus pavaduotoja Rita Gelūnienė pristatė šių metų laimėtojas – Danielę Valiaugaitę ir Elzę Kazlaitę. Abi jos „Šilo“ progimnazijoje mokosi nuo pirmos klasės, yra atsakingos ir gabios.

Danielė Valiaugaitė vadovavo progimnazijos mokinių savivaldai, dalyvavo įvairiose veiklose, yra aktyvi mokyklos ir klasės renginiuose. Dažniausiai ji ir buvo tų renginių vedėja, organizatorė. Trejus metus vadovavo tradicinei kalėdinei gerumo akcijai – surinktos lėšos panaudotos Deltuvos ir Želvos senelių namų gyventojų lūkesčiams išpildyti.

Danielė dalyvavo Ukmergės mokinių savivaldų informavimo centro savanorių organizuotose konferencijose, vedė Lietuvos valstybinių švenčių renginius, prisijungė prie pilietinių iniciatyvų. Ji – konkursų, olimpiadų dalyvė ir laimėtoja. Rajoniniame lietuvių kalbos raštingumo konkurse ji laimėjo prizinę vietą, buvo aktyvi Europos kalbų dienos renginiuose ir konkurse „Knygnešio diena“, kur gavo pirmojo laipsnio diplomą. Laureate tapo ir ,,Ateities inžinerijos“ projekte. Danielė taip pat baigė Ukmergės meno mokyklos Muzikos skyriaus fortepijono specialybę.

Elzė Kazlaitė aktyviai dalyvavo „Šilo“ progimnazijos mokinių savivaldos veikloje.

Per šį laiką su kitais rengė mokyklos, klasės šventes, akcijas, konkursus. Trejus metus Elzė prisidėjo prie tradicinės kalėdinės gerumo akcijos visų etapų organizavimo.

Mergaitė yra įvairių konkursų, olimpiadų dalyvė, jų diplomantė bei laureatė. Ji gavo diplomą už geriausiai atliktas Nacionalinio kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkurso užduotis, aktyviai dalyvavo respublikiniame konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“: sukūrė dainą apie Lietuvos istoriją, ją įrašė studijoje ir išsiuntė konkurso organizatoriams. Elzė prisijungė prie pilietinių iniciatyvų, talkino organizuojant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventes progimnazijoje. Kūrybiniame animacijos konkurse „Knygnešio keliais“ Knygnešio dienai paminėti ji tapo laureate – užėmė I vietą rajone, o VGTU organizuotame projekte ,,Ateities inžinerija“ tapo laureate.

Elzė chorinio dainavimo mokosi Ukmergės meno mokyklos Muzikos skyriuje. Muzikali mokinė dainuoja, groja įvairiuose renginiuose.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų