Įžymūs Ukmergiškiai, Ukmergės gyventojai
Ukmergės žinios

Ukmergės žinios

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad Lietuvoje patvirtintas aštuntas mirties nuo koronaviruso (COVID-19) atvejis. Asmuo mirė Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose. Mirusysis priklausė rizikos grupei, rašoma ministerijos pranešime.

Kovo 27 d., apie 18 val., Vidiškių seniūnijoje, Dukstynos kaime, patruliai sustabdė automobilį BMW, kurį vairavo neblaivus vairuotojas (gim. 1957 m.).

Ukmergės rajono policijos komisariatas skelbia, kad dėl saviizoliacijos ir karantino sąlygų nesilaikymo ikiteisminiai tyrimai savaitgalį Ukmergėje nebuvo pradėti.

Pavasaris. Sausa ir šilta. Tai laikas, kai kasmet šalyje pasipila žolynų gaisrai.

„Sodra“ skelbia, kad dėl trims darbuotojams nustatyto COVID-19 viruso uždaromi du „Sodros“ skyriai – Vilniaus teritorinis ir Ukmergės. Vilniuje dirbo apie 500, Ukmergėje per 40 darbuotojų.

Daiva ZIMBLIENĖ

Rajono savivaldybės atstovė spaudai

Bendrovė „Ukmergės keliai“ pradėjo Ukmergės miesto gatvių ir šaligatvių dezinfekavimą.

Siekiant suvaldyti ekstremalią situaciją ir užkirsti kelią tolimesniam koronaviruso infekcijos (COVID-19) ligos plitimui Ukmergėje, kurioje užfiksuota kelios dešimtys ligos atvejų ir užregistruotos 4 mirtys, Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo, sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sprendimu, į Ukmergę šiandien išsiųsta asmens apsaugos priemonių iš valstybės rezervo civilinės saugos priemonių atsargų siunta.

Pirmadienį Lietuvoje buvo patvirtinti 484 užsikrėtimo koronavirusine infekcija atvejai.

Gerokai pašoko ir Ukmergėje nustatytų infekuotųjų skaičius – 40 patvirtintų atvejų. Apie tai pranešė Ukmergės rajono savivaldybė.

Guodžia tai, kad Ukmergė pirmoji ir vienintelė ėmėsi tirti visus savo medikus. Greitindami tyrimo apsukas ir plėsdami tiriamųjų žmonių ratą, užkirsime užkrato plitimą mieste ir rajone, sergantieji bus gydomi, jų aplinkos žmonės – izoliuojami. Kuo griežčiau visi laikysimės karantino reikalavimų, tuo greičiau išlipsime iš šios „duobės“.

Iš 282 ėminių, paimtų laikiname prie ligoninės įrengtame patikros punkte, dešimčiai nustatytas užsikrėtimas koronavirusine infekcija. Taigi, turime jau 18 medikų, kuriems patvirtintas COVID-19. Pirmadienį patikrinti paskutiniai 50 medikų pagal vadinamą „kontaktinį sąrašą“. 

Tada bus testuojami visi kiti, be išimties ir nepriklausomai nuo užimamų pareigų, ligoninės darbuotojai.

Ukmergės ligoninėje iš viso dirba 460 žmonių. Po to savo eilės sulauks Ukmergės PSPC medikai, pradedant Greitosios medicinos pagalbos skyriaus darbuotojais ir baigiant visais kitais likusiais, taip pat be jokios išimties ir nepriklausomai nuo užimamų pareigų – iš viso 160 žmonių.

Vėliau bus organizuojamas patikrinimas privačiose gydymo įstaigose dirbantiems medikams. Skaičiai šiuo metu tikslinami.

Ukmergėje veiks mobilusis punktas, kuriame pacientams bus imami ėminiai tyrimams dėl koronaviruso COVID-19 infekcijos. Punktas įkurtas aikštelėje prie miesto stadiono.

Pirmiausia jame bus tiriami buvę ligoninės pacientai – iš viso 278 žmonės, kurie iš ligoninės skyrių buvo išrašyti nuo kovo 5-os iki kovo 19 dienos. Po jų tyrimai bus skirti šiuo metu dirbantiems ir daug kontaktų su žmonėmis turintiems 68 policijos pareigūnams ir 60 socialinių darbuotojų.

Punktas Ukmergėje dirbs 2 pamainomis. Tiriamų žmonių skaičius jame priklausys nuo laboratorijos, į kurią bus siunčiami paimti ėminiai, pajėgumų.

„Labai prašome visuomenės nedaryti skubotų išvadų – nesmerkti, nekaltinti, neieškoti kaltų. Turime būti kaip niekad vieningi ir susitelkę, dar labiau atsakingi ir socialiai solidarūs – viskas mūsų rankose. Tik kartu įveiksime visus sunkumus ir iššūkius, o jau po to galėsime ginčytis, aiškintis, kas kaltas ir kas ko nepadarė...“ –, skelbia rajono savivaldybė.

UŽ inf.

Neseniai mokslininkai nustatė, kad kai kurios vyrų imuninės sistemos ląstelės veikia kitaip nei moterų, o kai kurios netgi tiesiogiai sąveikauja su lytiniais hormonais.

Keičiama neseniai įsigaliojusi ir daug priekaištų iš savivaldybių sulaukusi tvarka.

Puslapis 1 iš 656

Veterinarijos klinika

Kasyba

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Kiek, manote, truks ekstremali situacija Lietuvoje ir pasaulyje?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Floros Studija

sale

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų