Eismo įvykio metu apgadinti keturi automobiliai

Gedimino Nemunaičio nuotr. Avarijoje būta nukentėjusiųjų. Gedimino Nemunaičio nuotr. Avarijoje būta nukentėjusiųjų.

Tre­čia­die­nį 10 val. 34 min. Del­tu­vos ir Žie­do gat­vių san­kry­žo­je įvy­ko eis­mo įvy­kis, ku­rio me­tu bu­vo su­ža­lo­tos dvi se­ny­vo am­žiaus mo­te­rys bei ap­ga­din­ti ke­tu­ri au­to­mo­bi­liai.

Dvi Jo­na­vos mies­to gy­ven­to­jos au­to­mo­bi­liu „Opel Ast­ra“ nuo pre­ky­bos cen­tro „Ma­xi­ma“ va­žia­vo Žie­do gat­ve. San­kry­žo­je su Del­tu­vos gat­ve 77-erių me­tų vai­ruo­to­ja ne­pa­ste­bė­jo, kad ji va­žiuo­ja ša­lu­ti­ne gat­ve, ir ne­pra­lei­do pa­grin­di­ne Del­tu­vos gat­ve va­žia­vu­sio au­to­mo­bi­lio „Opel G-Ca­ra­van“, ku­rį vai­ra­vo Del­tu­vos mies­te­lio gy­ven­to­jas.

Nuo su­si­dū­ri­mo „Opel Ast­ra“ tren­kė­si į prie „Stop“ žen­klo su­sto­ju­sį pa­ne­vė­žie­čio vai­ruo­ja­mą „Mer­ce­des-Benz“, o pas­kui – į ne­to­lie­se aikš­te­lė­je sto­vė­ju­sį „Peu­ge­ot Part­ner“, pri­klau­san­tį UAB „Ume­ga“.

Eis­mo įvy­kio me­tu vi­sos ke­tu­rios trans­por­to prie­mo­nės bu­vo ge­ro­kai ap­ga­din­tos, o „Opel Ast­ra“ vai­ruo­to­ja ir 84-erių me­tų ke­lei­vė dėl pa­tir­tų su­ža­lo­ji­mų iš­vež­tos į li­go­ni­nę. Pre­li­mi­na­riais duo­me­ni­mis, vai­ruo­to­ja pa­ty­rė ko­jos, o ke­lei­vė – abie­jų ran­kų lū­žius.

Dėl eis­mo įvy­kio Uk­mer­gės ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­te pra­dė­tas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas.

PK inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų